Media Pro SE Media Pro SE 2.0

Strona główna Mac Grafika Narzędzia dla fotografów
P​obierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Media Pro SE to druga odsłona świetnego programu do zarządzania naprawdę dużymi bibliotekami zdjęć i filmów. W programie można skorzystać z tego samego silnika renderującego podgląd zdjęć, co w Capture One Pro.

Media Pro SE jest intuicyjny, ale daje ogromne możliwości utrzymywania w porządku kolekcji zdjęć i filmów, nawet jeśli jest ogromna i przechowywana na wielu dyskach. Program daje także możliwość zbierania zdjęć w kolekcje niezależnie od folderów, oznaczania ich kolorowymi etykietami, słowami kluczowymi (osoby, obiekty, miejsca i tym podobne), oceniania i przeglądania metadanych plików.

Program pozwala przeglądać zdjęcia na wiele sposobów, w tym jako lista, miniatury, pokaz slajdów i na pełnym ekranie. By znaleźć odpowiednie zdjęcia można skorzystać z wyszukiwarki.

Media Pro SE ma także podstawowe możliwości edycji obrazów, dzięki czemu szybko można przygotować serię do wstępnej publikacji. Program nie zastąpi narzędzi do wywoływania RAW-ów, ale pozwala poprawić poziomy, kadr czy usunąć szum.

Media Pro SE może automatycznie importować media z innych programów, jak iMovie czy Photos. W bibliotece można przechowywać nie tylko zdjęcia i filmy, ale też pliki dźwiękowe, ilustracje wektorowe, publikacje cyfrowe, dokumenty, fonty i pliki stron internetowych. Dzięki temu program przyda się nie tylko fotografom i filmowcom, ale też osobom pracującym w branży DTP i projektantom stron.

Wersja próbna Media Pro SE działa przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!