r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MediaHuman YouTube Downloader 3.9.8.20

Strona główna Mac Multimedia Pobieranie filmów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MediaHuman YouTube Downloader to program do pobierania filmów i muzyki z serwisu YouTube i zapisywania ich na dysku.

Galeria programu

Poza YouTubem program pozwala pobierać filmy i muzykę z serwisów: SoundCloud, Bandcamp, Vimeo, Vevo, Facebook, VK i HypeMachine.

r   e   k   l   a   m   a

Program pozwala zapisywać filmy w formatach: MP4, FLV, WEBM i 3GP, przy czym przy każdym z nich można wybrać rozdzielczość obrazu. Muzykę można zapisywać jako MP3, OGG lub M4A w wybranej jakości. Można także ustawić, jak nazywane będą pliki, gdzie zostaną zapisane, jak zostaną uzupełnione ich metadane i czy zostaną dodane do biblioteki iTunes.

MediaHuman YouTube Downloader pozwala ustawić maksymalną prędkość, z jaką będą pobierane pliki, oraz liczbę pobieranych jednocześnie filmów. W programie można także zapisać listę odtwarzania, która będzie śledzona i gdy tylko pojawi się nowy film, zostanie on pobrany na dysk.

Wersja testowa programu pozwala pobrać 20 filmów. MediaHuman YouTube Downloadera można zgarnąć za darmo, w zamian za założenie konta na TrialPay.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.