MediaHuman YouTube to MP3 3.9.9.5

Strona główna Windows Multimedia Pobieranie wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Free YouTube to MP3 Converter to darmowe narzędzie za pomocą którego pobierzemy pliki lub całe listy odtwarzania z YouTube i wyodrębnimy z nich ścieżkę audio zapisaną do formatu MP3, OGG lub AAC (M4A). Program współpracuje także z innym nie mniej popularnym serwisem Vimeo. Wśród obsługiwanych systemów operacyjnych znajduje się nie tylko Windows, ale także Linux oraz Mac.

Aplikacja stanowi idealną propozycję dla osób, które lubią słuchać swoich ulubionych piosenek w trybie offline, na przykład na przenośnym odtwarzaczu lub też zapisać je na kartę pamięci i umieścić ją chociażby w radiu samochodowym. Co ciekawe, Free YouTube to MP3 Converter pozwala zaoszczędzić transfer danych. Program wykrywa jedynie ścieżkę audio we wskazanym pliku znajdującym się na YouTube lub Vimeo i pobiera go omijając materiał wideo.

Free YouTube to MP3 Converter jest niezwykle prosty w życiu i oferuje możliwość wyodrębniania ścieżki audio oraz konwersji bez straty jakości. Narzędzie samoczynnie wykrywa wykonawcę lub zespół i tytuł utworu, umieszczając te dane w nazwie pobieranego pliku (można je oczywiście zmodyfikować). Na uwagę zasługuje też możliwość zapisywania informacji w schowku – wystarczy skopiować adres odnośnika do YouTube, a program automatycznie doda go do kolejki pobierania. Nie trzeba zatem otwierać okna aplikacji, by rozpocząć proces ściągania i konwertowania wybranego utworu.

Producent zadbał o wsparcie dla usługi iTunes. Free YouTube to MP3 Converter zawiera opcję, która umożliwia automatyczne dodawanie piosenek do swojego konta w iTunes. Można ponadto określić, na której liście odtwarzania w iTunes ma znaleźć się pobrany i skonwertowany plik dźwiękowy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 25.08.2018 12:03

Również polecam MediaHuman. Prosty w obsłudze, intuicyjny, taki jak powinien być. Spełnia swoje zadanie.

Bartek8   4 #4 12.01.2016 16:48

Raczej nie blokuje go , Przynajmniej mój a nawet jakby , to już podczas używania zainstalowanego programu nie ma problemów ze ściaganiem ani blokowaniem przez antywira.

Dementor   38 #3 11.01.2016 12:17

@Bartek8: A jak działa na niego AV. Nie blokuje instalacji tegoż?

Bartek8   4 #2 22.03.2014 22:24

To jest MediaHuman YouTube to MP3 , testowałem oba i zdecydowanie lepszy szybciej pobierający jest MediaHuman , zdecydowanie najlepszy program tego typu.

dmag   9 #1 09.06.2013 15:35

Czy ten program nazywa się Free YouTube to MP3 Converter czy MediaHuman YouTube to MP3? W bazie programów jest inny program o nazwie Free YouTube to MP3 Converter, którego producentem jest firma DVD Video Soft Limited.