Medusa's Labirynth

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Niekiedy zdarza się tak, że ambitny i komercyjny w początkowych założeniach projekt nie może nabrać takiego rozmachu, jaki wymarzyli sobie twórcy. Jedni odkładają tego typu niezrealizowane wizje na półkę, inni zaś udostępniają za darmo to, co udało się im jednak dotąd zrobić. Dzięki temu ciekawy horror Medusa's Labirynth został właśnie wypuszczony bezpłatnie. Stanowi ukończony produkt, który mógł być czymś większym.

Niezależni deweloperzy nie śpią jednak na pieniądzach. Wbrew pozorom mamy niemniej do czynienia z propozycją wysokiej klasy, tak pod kątem graficznym, muzycznym, jak również rozgrywkowym. Cofamy się do czasów antycznej Grecji, kiedy to pewien śmiałek podjął się zadania przeczesania przeklętej świątyni. Rzecz jasna, poza skarbami oraz sekretnymi pomieszczeniami, kryją się tutaj również poczwary.

To potężni przeciwnicy, więc należy raczej schodzić im z drogi. Kolejne sekcje budowli odblokowujemy ruszając głową i rozwiązując proste zagadki logiczne. Czasem trzeba pociągnąć za odpowiedni łańcuch, kiedy indziej skorzystać z realistycznie oddanej fizyki świata, by strącić coś strzałą. Nie zabrakło tez dbania o palącą się pochodnię, ważną w mrocznych korytarzach. Dla podbudowania klimatu, gra nie ma wskaźników.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core-i5 4210H 2.9GHz lub AMD A10 5750M 2.5GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 860M lub AMD Radeon HD 7970M

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!