MeediOS MeediOS 2.1

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MeediOS to darmowe narzędzie, dzięki któremu użytkownik może stworzyć domowe centrum multimedialne i zarządzać nim z poziomu rzeczonej aplikacji.

Program może pochwalić się intuicyjnym interfejsem, który został zaprojektowany tak, by ułatwić się poruszanie po swojej biblioteczce multimediów nawet wówczas, gdy dysponujemy ogromną kolekcją. MeediOS umożliwia dostosowywanie wyglądu do własnych preferencji na wiele różnych sposobów. Tylko od nas zależy, w jaki sposób aplikacja wyświetli poszczególne pliki. Mniej doświadczeni odbiorcy docenią prostotę, natomiast dla bardziej zaawansowanych przygotowano rozbudowane opcje w edytorze konfiguracyjnym.

MeediOS kompiluje w jednym miejscu przede wszystkim filmy, programy telewizyjne, muzykę, zdjęcia oraz gry, a nawet multimedia dostępne za pośrednictwem internetu (np. streamy). Możemy je odtwarzać w wielu najpopularniejszych formatach plików, na różnego rodzaju nośnikach wspieranych przez aplikację, zarówno mowa o fizycznych płytach, jak i kopiach cyfrowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!