Meerkat (beta) Meerkat (beta) 1.5.6

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

Meerkat to specyficzna aplikacja społecznościowa dzięki, której możemy na żywo prowadzić i udostępniać, bądź też śledzić transmisje wideo. Możliwa jest też interakcja z widzami za pomocą wbudowanego czatu.

Aby móc skorzystać z Meerkat (beta) niezbędne jest posiadanie konta w serwisie Twitter. To za jego pomocą dokonujemy logowania do usługi. Ekran startowy programu składa się ze strumienia, w którym prezentowane są popularne obecnie transmisje, bądź też transmisje naszych znajomych (o ile takich posiadamy).

Mamy też możliwość przeprowadzenia własnej transmisji. Odpowiednie przyciski znajdują się na górze strumienia. Podczas nadawania możemy zmieniać kamerę, śledzić ilość osób oglądających, oraz ich komentarze. Choć aplikacja nie posiada żadnego wprowadzenia, ani samouczka jej interfejs jest wygodny i intuicyjny.

Niestety Meerkat (beta) ma spore problemy ze stabilnością, w tym ze startem. Czasem jest on niemożliwy z poziomu skrótu na ekranie głównym, a jedynie z poziomu listy aplikacji. Do stabilności oraz jakości transmisji nie mamy zastrzeżeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!