r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Meerkat (beta) 1.5.6

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji

Meerkat to specyficzna aplikacja społecznościowa dzięki, której możemy na żywo prowadzić i udostępniać, bądź też śledzić transmisje wideo. Możliwa jest też interakcja z widzami za pomocą wbudowanego czatu.

Galeria programu

Aby móc skorzystać z Meerkat (beta) niezbędne jest posiadanie konta w serwisie Twitter. To za jego pomocą dokonujemy logowania do usługi. Ekran startowy programu składa się ze strumienia, w którym prezentowane są popularne obecnie transmisje, bądź też transmisje naszych znajomych (o ile takich posiadamy).

Mamy też możliwość przeprowadzenia własnej transmisji. Odpowiednie przyciski znajdują się na górze strumienia. Podczas nadawania możemy zmieniać kamerę, śledzić ilość osób oglądających, oraz ich komentarze. Choć aplikacja nie posiada żadnego wprowadzenia, ani samouczka jej interfejs jest wygodny i intuicyjny.

Niestety Meerkat (beta) ma spore problemy ze stabilnością, w tym ze startem. Czasem jest on niemożliwy z poziomu skrótu na ekranie głównym, a jedynie z poziomu listy aplikacji. Do stabilności oraz jakości transmisji nie mamy zastrzeżeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.