Meet Poland – Travel Guide Meet Poland – Travel Guide 1.1.3

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Meet Poland to świetny przewodnik turystyczny po naszym kraju, opracowany specjalnie z myślą o gościach odwiedzających Polskę podczas Światowych Dni Młodzieży, kierowana przede wszystkim do zagranicznych gości. Znajdziemy tu zabytki architektury, obiekty sakralne, miejsca związane z naturą, sztuką, kulturą, historią oraz symbole polskiej innowacyjności, a przy tym aplikacja pozwoli łatwo zaplanować wycieczkę.

W aplikacji zostały zebrane najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w naszym kraju. W bazie znajdziemy góry, zamki, jeziora, muzea, pomniki, parki, centra kultury, a nawet najlepsze restauracje. Baza została podzielona na 6 kategorii: historia (Looking Back), natura (Treasures of Nature), muzea i zamki (In a Kaleidoscope), kultura i sztuka, biznes i innowacje oraz kuchnia (Tasty Poland). W każdej z nich znajdziemy kilka gotowych wycieczek, razem z rozkładem czasowym. Przy okazji znajdziemy tu mnóstwo ciekawych, często nieoczywistych informacji o polskich miastach i znanych obiektach.

Twórcy aplikacji zapewniają, że zaplanowane programy zwiedzania nie są nudne i odchodzą od dobrze znanych szablonów. Aplikacja pomaga też kupić niezbędne bilety na przejazdy, jeśli jest taka możliwość.

Aplikacja powstała przy współpracy Grupy Onet-RAS Polska z Grupą PKP, PKP Intercity, Polską Organizacją Turystyczną oraz Ministerstwem Rozwoju.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!