r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Meet Poland – Travel Guide 1.1.3

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne

Meet Poland to świetny przewodnik turystyczny po naszym kraju, opracowany specjalnie z myślą o gościach odwiedzających Polskę podczas Światowych Dni Młodzieży, kierowana przede wszystkim do zagranicznych gości. Znajdziemy tu zabytki architektury, obiekty sakralne, miejsca związane z naturą, sztuką, kulturą, historią oraz symbole polskiej innowacyjności, a przy tym aplikacja pozwoli łatwo zaplanować wycieczkę.

W aplikacji zostały zebrane najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w naszym kraju. W bazie znajdziemy góry, zamki, jeziora, muzea, pomniki, parki, centra kultury, a nawet najlepsze restauracje. Baza została podzielona na 6 kategorii: historia (Looking Back), natura (Treasures of Nature), muzea i zamki (In a Kaleidoscope), kultura i sztuka, biznes i innowacje oraz kuchnia (Tasty Poland). W każdej z nich znajdziemy kilka gotowych wycieczek, razem z rozkładem czasowym. Przy okazji znajdziemy tu mnóstwo ciekawych, często nieoczywistych informacji o polskich miastach i znanych obiektach.

r   e   k   l   a   m   a

Twórcy aplikacji zapewniają, że zaplanowane programy zwiedzania nie są nudne i odchodzą od dobrze znanych szablonów. Aplikacja pomaga też kupić niezbędne bilety na przejazdy, jeśli jest taka możliwość.

Aplikacja powstała przy współpracy Grupy Onet-RAS Polska z Grupą PKP, PKP Intercity, Polską Organizacją Turystyczną oraz Ministerstwem Rozwoju.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Meet Poland – nowa aplikacja turystyczna wspierana przez Ministerstwo Rozwoju

6
OPROGRAMOWANIE 26.07.2016 | Maciej Olanicki

Rok 2016 zdaje się być wyśmienitą okazją dla polskiej turystyki, przede wszystkim ze względu na Światowe Dni Młodzieży oraz fakt, że Wrocław dzierży tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Jest to zauważalne w zachodniej prasie, gdzie Polska jest coraz częściej polecanym kierunkiem urlopowym. Zapewne z tego powodu powstała aplikacja mobilna Meet Poland, która przyda się nie tylko zagranicznym turystom, ale także może służyć za elektroniczny przewodnik dla Polaków. Meet Poland jest już dostępna na Androida i iOS-a, powstała zaś z inicjatywy między innymi Ministerstwa Rozwoju, Grupy PKP, Onetu i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.