r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mega Man X jako kostium w Dead Rising 3

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Tak jak to było z poprzednimi odsłonami Dead Rising, także mająca za moment zadebiutować oficjalnie część trzecia serii umożliwi przebranie się za znanego robota z długoletniej sagi Capcom — Mega Man X pojawi się tutaj jako kostium dla głównego bohatera. Sam kombinezon uzyskamy po jednokrotnym przejściu gry, zaś jego potężną broń dopiero po rozprawieniu się z historią w niezwykle trudnym trybie Nightmare.

Laserowe działko siać ma jednak niezłe spustoszenie, więc warto się przemęczyć. Przy okazji twórcy Dead Rising 3 zdradzają, że chociaż starali się w swoim projekcie zawrzeć też odniesienie do innych marek firmy Capcom (chociażby Street Fightera) wcale nie było tak, że mogli sobie czerpać z szerokiej biblioteki tytułów japońskiego wydawcy jakie chcieli elementy. Na drodze kilku pomysłom stanęły im niestety komplikacje prawne.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.