Mega Video Converter Mega Video Converter 2.2

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mega Video Converter to w pełni darmowe narzędzie do konwertowania multimediów (nie tylko materiałów filmowych, co mogłaby sugerować nazwa programu).

Za pomocą opisywanej aplikacji przeprowadzimy operację konwertowania wideo i audio do plików zapisanych w formacie MP3. Wśród obsługiwanych formatów wideo znajdziemy: MP4, FLV, AVI, MOV, MPG, WMV, M4V, 3GP, MKV, ASF, WEBM, MP2, DV. Jeśli chodzi o audio, to narzędzie obsługuje WMA oraz M4A. Popularne "empetrójki" można skonwertować także do MP2, FLAC, M4R oraz WAV (Windows PCM).

Mega Video Converter będzie przydatny w sytuacji, gdy zechcemy umieścić swoje ulubione piosenki na urządzeniu przenośnym z systemami operacyjnymi Android lub Windows Phone, a także iPodzie, iPadzie czy iPhonie. Skoro już mowa o gadżetach Apple, to warto dodać, że aplikacja pozwala na bezpośrednie wysyłanie plików MP3 do iTunes.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!