Mehdoh Mehdoh 9.34.2587.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Mehdoh to multiklient trzech serwisów społecznościowych. Łączy w sobie Twittera, Instagrama oraz SoundCloud, jednak największy nacisk program nakłada na obsługę Twittera.

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja pyta o dane logowania do wybranych serwisów, następnie zadaje kilka pytań konfiguracyjnych: gdzie mają być załączane zdjęcia i czy program może wyświetlać powiadomienia w tle. Aby dodać inne konta należy rozsunąć dolną belkę i wejść w dział „manage accounts”. Tutaj zarządza się wszystkimi kontami.

Aplikacja dzieli się na kolumny timeline, mentions i messages, jednak da się to zmienić i dostosować do własnych potrzeb. W tym celu po rozwinięciu dolnej belki należy wybrać „customise home screen” gdzie można dodawać, usuwać i zmieniać kolejność kolumn.

Instagram i SoundCloud są zsunięte na drugi plan. Po dodaniu konta Instagram można tylko przeglądać zdjęcia, polubić je i komentować. Nie można dodawać własnych zdjęć, więc jest to funkcja właściwie tylko dla cicho przeglądających serwis. Trzecie konto, jakie da się podłączyć, to nastawiony na muzykę SoundCloud. Z poziomu Mehdoha godzi się tylko odsłuchiwać utwory i dodawać do ulubionych, więc dla osób, które tylko słuchają muzyki z tego serwisu, opcja ta będzie przydatna i pozwoli korzystać z jednej aplikacji mniej.

Obsługa Twittera jest dziecinnie prosta i intuicyjna. Osoba, która choć raz korzystała z tego serwisu, nie będzie miała problemów z napisaniem nowego tweetu czy sprawdzeniem wiadomości. Właśnie dlatego ten program zbiera tak dobre opinie.

W ustawieniach jest do dyspozycji 11 kafelków z różnymi ustawieniami. W „generals” zmienia się serwis do wgrywania zdjęć, blokadę zmiany orientacji, motyw oraz czy filmy mają być odtwarzane w Mehdoh, czy może jednak w oddzielnej aplikacji. Mehdoh obsługuje myTube, MetroTube, Official YouTube i „inne”, jednak nie działa ze wszystkimi zewnętrznymi aplikacjami. W ustawieniu „streaming” znajduje się automatyczne odświeżanie osi czasu. „Background” pozwala na włączenie powiadomień o nowych interakcjach i wiadomościach w tle. W „Lock & tile” ustawić można wygląd kafelka oraz można włączyć obraz na blokadzie ekranu. Następny ciekawy kafelek to „save for later”. Tu można podłączyć konto Instapaper lub Pocket, aby zapisywać linki z tweetów na naszym koncie. W ustawieniu synchronizacji jest obsługa Tweet Marker.

Tak więc, Mehdoh to bardzo dobra, prosta, a za razem rozbudowana aplikacja. Nie zastąpi ona aplikacji Instagram czy Sounddrivin, ale za to świetnie się spisze jako natywna aplikacja do obsługi Twittera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!