r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mekorama 1.1

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Mekorama to świetnie wykonana, wciągająca gra logiczna. Sterujemy w niej robotem, na każdej z plansz rozwiązując łamigłówkę, która polega na znalezieniu drogi do wyjścia w trójwymiarowych budynkach.

W grze mamy do dyspozycji 50 poziomów, z których każdy kolejny jest coraz trudniejszy. Na każdym z nich trafiamy do widocznego w 3D budynku, pełnego ukrytych korytarzy, ruchomych elementów lub też schodów. Sterujemy robotem, którego musimy poprowadzić do drogi do wyjścia. Zadanie nie jest łatwe, bo często np. nie widać dobrze trasy, którą możemy się udać.

Sterowanie w grze jest bardzo proste. Wystarczy dotknąć wybrany element planszy, aby nasz robot udał się we wskazane miejsce. Z kolei ruchome klocki, które posłużą nam jako transport, przesuniemy za pomocą gestów przeciągania palcem po ekranie urządzenia.

Gra ma bardzo ładną dla oka szatę graficzną, a zabawie towarzyszy łagodna, uspokajająca muzyka. To wszystko sprawia, że Mekorama to świetna propozycja dla osób, które grając chcą jednocześnie się zrelaksować.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Faktura, Brave Exvius, OpenEmu, Mekorama i Dopamine – najciekawsze programy tygodnia

10
09.07.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Tym razem mam dla Was programy użyteczne i praktyczne. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Dopamine Dopamine to estetyczny i bardzo prosty odtwarzacz muzyki dla Windowsa, świetnie pasujący wyglądem do „dziesiątki”. Odtwarzacz ma możliwość zarządzania biblioteką utworów, poradzi sobie z plikami w formatach WAV, MP3, OGG, FLAC, WMA i M4A/AAC. Dopamine pozwala przeglądać kolekcję według albumów, gatunków, wykonawców, osobnych piosenek, a także…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.