r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mem Reduct 3.3.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mem Reduct to niewielkie, darmowe narzędzie przeznaczone do monitorowania (i ewentualnej redukcji) pamięci wykorzystywanej przez system operacyjny oraz działające w nim oprogramowanie. Dzięki niemu możemy szybko sprawdzić stan pamięci fizycznej, pliku wymiany na dysku twardym oraz buforu systemu.

W razie zaistnienia potrzeby wystarczy kliknąć przycisk "zmniejszenie pamięci", aby program zwolnił pamięć i wyczyścić ją z pozostałości po uruchomionych programach. Obsługa narzędzia sprowadza się tak naprawdę właśnie do ewentualnego klikania we wspomniany przycisk - poza tym aplikacja nie posiada innych funkcjonalności, ale też ich nie potrzebuje. Wykorzystywana aktualnie pamięć jest prezentowana liczbowo, ukazując procent zajęcia danej pamięci, jej pozostałą wolną ilość oraz całkowitą pojemność.

r   e   k   l   a   m   a

Mem Reduct posiada wersje zarówno dla systemów 32, jak i 64-bitowych zawartych w jednej paczce. W opcjach programu użytkownik może skonfigurować, czy narzędzie ma się uruchamiać wraz ze startem systemu, uruchamianie w trybie zminimalizowanym, czy też zmienić język (domyślnie ustawiany jest język systemowy, w tym polski).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
filipiasty   3 #4 06.01.2018 20:12

Po dwóch dniach testów mogę stwierdzić że nie spowalnia systemu ani nie szkodzi ;-) Do tego typu programów podchodzę z lekką rezerwą ale póki co testuję dalej...

  #3 05.01.2018 17:14

Nareszcie przydatny program abym w 208 roku mając 1 GB RAM mogł zainstalować Windowsa 10

  #2 21.05.2017 18:00

Aktualna wersja to 3.2.1, a co równie ważne, to że język polski jest już w standardzie zintegrowany z programem i możemy go ustawić w opcjach tuż po zainstalowaniu programu.

  #1 21.05.2017 15:14

Obecnie najnowsza dostępna wersja, to 3.2.1, a nie jak podaje redakcja 3.1.1454. Poza tym to drobne narzędzie jest dostępne w języku polskim. Na stronie producenta można znaleźć odnośnik do wszystkich dostępnych lokalizacji językowych, a jedyne co musimy zrobić, to skopiować zawartość pliku "Polski.ini" z owej strony, następnie już w systemie utworzyć nowy notatnik, zmienić jego nazwę na "Polski", a rozszerzenie na ".ini" i wkleić do niego to, co wcześniej skopiowaliśmy. Na koniec oczywiście trzeba wkleić nowo utworzony plik do folderu "i18n", który znajduje się w folderze, w którym zainstalowaliśmy ten drobny programik.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.