r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mem Reduct 3.1.1454

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Mem Reduct to niewielkie, darmowe narzędzie przeznaczone do monitorowania (i ewentualnej redukcji) pamięci wykorzystywanej przez system operacyjny oraz działające w nim oprogramowanie. Dzięki niemu możemy szybko sprawdzić stan pamięci fizycznej, pliku wymiany na dysku twardym oraz buforu systemu.

Galeria programu

W razie zaistnienia potrzeby wystarczy kliknąć przycisk "zmniejszenie pamięci", aby program zwolnił pamięć i wyczyścić ją z pozostałości po uruchomionych programach. Obsługa narzędzia sprowadza się tak naprawdę właśnie do ewentualnego klikania we wspomniany przycisk - poza tym aplikacja nie posiada innych funkcjonalności, ale też ich nie potrzebuje. Wykorzystywana aktualnie pamięć jest prezentowana liczbowo, ukazując procent zajęcia danej pamięci, jej pozostałą wolną ilość oraz całkowitą pojemność.

Mem Reduct posiada wersje zarówno dla systemów 32, jak i 64-bitowych zawartych w jednej paczce. W opcjach programu użytkownik może skonfigurować, czy narzędzie ma się uruchamiać wraz ze startem systemu, uruchamianie w trybie zminimalizowanym, czy też zmienić język (domyślnie ustawiany jest język systemowy, w tym polski).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.