MemInfo 3.43

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MemInfo to malutkie narzędzie informujące użytkownika z poziomu zasobnika systemowego o aktualnym zużyciu pamięci operacyjnej oraz pliku wymiany.

Program dostarcza w czasie rzeczywistym informacje o uruchomionych komponentach i zużywanej przez nie pamięci RAM. Wyświetla on również informacje o procentowym zużyciu pamięci i rozmiarze pliku wymiany. Z jego poziomu uzyskać możemy łatwy dostęp do menedżera zadań, pozwalającego wyłączyć zbędne procesy.

Ciekawą opcją oferowaną przez MemInfo jest wbudowany defragmentator pamięci, z pomocą którego szybko i sprawnie poprawimy wydajność komputera poprzez zwiększenie wolnej przestrzeni w pamięci. Nie zabrakło również wielu opcji konfiguracyjnych, umożliwiających dostosowywanie poszczególnych parametrów pracy programu, jak również jego wyglądu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
askofer   12 #3 30.08.2018 20:44

nawet ,nawet wypróbuje

  #2 12.11.2017 13:57

Świetny program.

  #1 08.05.2015 19:26

Tego szukałem. Program, który został stworzony głównie do prezentowania zużycia pamięci a nie jej optymalizacji.