MemPlus MemPlus 1.3.2.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MemPlus to narzędzie do monitorowania poziomu zużycia pamięci operacyjnej komputera przez system operacyjny i uruchomione aplikacje.

Opisywany program może także służyć do optymalizowania RAM-u. Istnieje bowiem możliwość wyczyszczenia pamięci operacyjnej zużywanej przez zbędne procesy, a co za tym idzie, zwiększenia wydajności naszego komputera. Wszystkie dane na temat posiadanej oraz wykorzystywanej pamięci operacyjnej przedstawiono zarówno w formie tekstowej, jak i za pomocą czytelnej grafiki.

MemPlus zajmuje się również analizowaniem RAM-u i pozwala na zapisywania szczegółowych danych z wygenerowanego raportu do pliku zapisanego w formacie TXT, HTML, CSV lub XLS. Dzięki tej funkcji możemy wykryć ewentualne nieprawidłowości związane z działaniem pamięci operacyjnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!