r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Memory Clean 6.2

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia systemowe

Memory Clean to narzędzie służące do optymalizacji pamięci operacyjnej Maca.

Galeria programu

Program zwalnia pamięć operacyjną oczyszczając ją z niepotrzebnie zajmowanego miejsca przez nieużywane aplikacje. Warto użyć Memory Clean po zakończonej pracy z wymagającym programem lub grą, aby poprawić stabilność Maca.

Aplikacja zagnieżdża swoją ikonę w systemowym pasku menu. Gdy na nią klikniemy, ukaże się niewielkie okienko, które przejrzyście przedstawia ilość wolnej i zajętej pamięci. Dowiemy się stąd także jakie aplikacje w danej chwili najbardziej obciążają pamięć. Aby rozpocząć czyszczenie wystarczy kliknąć na przycisk „Clean Memory”.

W preferencjach programu można ustawić między innymi aby ikona była widoczna również w Docku. Możliwa jest też konfiguracja krytycznego poziomu wolnej pamięci, o osiągnięciu którego program będzie nas informował, zmieniając ikonę na czerwoną. Można ustawić aby pamięć oczyszczała się automatycznie gdy poziom ten zostanie przekroczony. Jeśli domyślny wygląd aplikacji nie przypadł nam do gustu to do wyboru jest kilka kompozycji kolorystycznych.

Program dostępny jest bezpłatnie w pełnej wersji. Za dodatkową opłatą, która jest opcjonalna, odblokować można opcję ekstremalnego czyszczenia, która jeszcze dokładniej optymalizuje pamięć operacyjną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.