r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Memory Improve Master Free 6.1.2.369

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Memory Improve Master Free to jedno z najciekawszych narzędzi, służących do optymalizacji zużycia pamięci RAM w systemach Windows. Zawiera ono zestaw kilkunastu opcji, dających możliwość łatwej redukcji zbędnych zasobów pamięci operacyjnej i poprawy ogólnej wydajności komputera.

Program kierowany jest do użytkowników borykających się z problemem wolno działającego systemu i zainstalowanych w jego obrębie aplikacji. Podobnie jak inne rozwiązania tego typu potrafi on za pośrednictwem jednego kliknięcia myszką oczyścić pamięć RAM z zalegających w niej, zbędnych zasobów np. programów, z których w danej chwili nie korzystamy. Ponadto z poziomu narzędzia przeprowadzimy kompresję pamięci systemowej, która to zwiększy dodatkowo wydajność oprogramowania i pozwoli uniknąć różnego typu awarii.

r   e   k   l   a   m   a

Po uruchomieniu Memory Improve Master Free działa w obrębie zasobnika systemowego, skąd informuje użytkownika w czasie rzeczywistym o poziomie użycia pamięci RAM. W głównym oknie programu znajdziemy także wykres użycia pamięci operacyjnej, pliku wymiany oraz jednostki CPU. Atutem programu jest możliwość automatyzacji jego działania. Nie zabrakło także funkcji samodzielnego zarządzania działającymi w Windowsie procesami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.