r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Memory Improve Master Free 6.1.2.369

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Memory Improve Master Free to jedno z najciekawszych narzędzi, służących do optymalizacji zużycia pamięci RAM w systemach Windows. Zawiera ono zestaw kilkunastu opcji, dających możliwość łatwej redukcji zbędnych zasobów pamięci operacyjnej i poprawy ogólnej wydajności komputera.

Galeria programu

Program kierowany jest do użytkowników borykających się z problemem wolno działającego systemu i zainstalowanych w jego obrębie aplikacji. Podobnie jak inne rozwiązania tego typu potrafi on za pośrednictwem jednego kliknięcia myszką oczyścić pamięć RAM z zalegających w niej, zbędnych zasobów np. programów, z których w danej chwili nie korzystamy. Ponadto z poziomu narzędzia przeprowadzimy kompresję pamięci systemowej, która to zwiększy dodatkowo wydajność oprogramowania i pozwoli uniknąć różnego typu awarii.

Po uruchomieniu Memory Improve Master Free działa w obrębie zasobnika systemowego, skąd informuje użytkownika w czasie rzeczywistym o poziomie użycia pamięci RAM. W głównym oknie programu znajdziemy także wykres użycia pamięci operacyjnej, pliku wymiany oraz jednostki CPU. Atutem programu jest możliwość automatyzacji jego działania. Nie zabrakło także funkcji samodzielnego zarządzania działającymi w Windowsie procesami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.