r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Memory Map — Disk Cleaner 2.3.2

Strona główna Android Narzędzia Oczyszczanie systemu

Memory Map — Disk Cleaner to narzędzie ułatwiające kontrolę pamięci urządzenia. W ciekawy sposób przedstawia jakie pliki i foldery zajmują najwięcej miejsca.

Galeria programu

Dane są prezentowane w formie tytułowej mapy. Im większy plik/folder tym więcej miejsca zajmuje. Przybliżając obraz za pomocą gestów otrzymujemy coraz bardziej szczegółowe dane o zawartości. Wybierając konkretny zakres mamy możliwość jego wyszukania oraz przejrzenia dodatkowych informacji (ilość plików, podgląd).

Z poziomu Memory Map — Disk Cleaner możemy także usunąć niepotrzebne pliki, aby zwiększyć ilość dostępnego miejsca. Na tym możliwości aplikacji powoli się kończą. Mamy jeszcze kila ustawień kosmetycznych, ale główne zastosowanie programu zamyka się w tworzeniu i podglądzie mapy plików/folderów. Memory Map dostępny jest za darmo, możemy zapłacić za usunięcie z niej reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.