r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Menedżer Licencji 10% taniej - promocja CRO

Strona główna Aktualności

O autorze

We współpracującym z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), rozpoczęła się promocja na program Menedżer Licencji. Od dzisiaj do 28 października można nabyć licencję na program z 10% rabatem tj. w cenie 135 zł netto (165 zł brutto). Ponadto, przy zakupach internetowych obowiązuje rabat w wysokości min. 8% (w zależności od wielkości zamówienia).

Menedżer Licencji to polski program służący do inwentaryzacji oprogramowania w firmie. Program pozwala zdalnie pobrać informacje o zainstalowanym oprogramowaniu ze wszystkich firmowych komputerów w sieci lokalnej. Opcjonalnie możne je też przenieść na dyskietkach. Informacje pobierane są o wszelkiego rodzaju programach dzięki czemu można kontrolować nie tylko aplikacje komercyjne ale np. sprawdzać czy na poczególnych stanowiskach nie ma zainstalowanych programów niepożądanych (np. do bezpośredniej wymiany plików w sieciach p2p). Program generuje raporty w popularnych formatach, według stanowisk komputerowych lub nazw własnych programów. Spis posiadanych licencji pozwoli porównać listę zainstalowanych programów z licencjami uprawniającymi do ich używania.

Wersję testową programu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Firma -> Zarządzanie licencjami

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.