Mercedes CLC Dream Test Drive

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Całkiem niezłej jakości, bezpłatne gry wyścigowe potrafią zainteresować potencjalnych nabywców nowymi modelami samochodów, o czym dobrze wie wielu producentów. Gra Mercedes CLC Dream Test Drive powstała w ramach promocji znanej linii pojazdów z charakterystyczną gwiazdką na masce, z czego komputerowcy mogą się wyłącznie cieszyć. W ten sposób położyli swe ręce na bardzo interesującym darmowym projekcie.

Produkcja cieszy oczy staranną, dopracowaną oprawą graficzną. Zarówno tory, jak też prowadzone auto, mogą pochwalić się sporą szczegółowością oraz naprawdę niezłymi teksturami. Możemy dobrać kolor lakieru, wygląd felg, pościgać się w dzień i wieczorem na jednej z czterech tras, przy odpowiednim dla nas poziomie trudności. Poza opcją rywalizacją z PC, znajdziecie w grze również próbę czasową na arenie w Londynie.

Twórcy poszli z modelem jazdy bardziej w rozrywkową stronę. Mercedes CLC Dream Test Drive to nie symulator. Liczy się wciśnięcie pedału gazu do dechy plus branie zakrętów na ręcznym. Przeciwnicy są całkiem agresywni. Wpychają się, zajeżdżają drogę, obijają nas, dzięki czemu niejeden raz podziwiać będziecie przepięknie fruwające opony, barierki i inne elementy otoczenia. Zabawie towarzyszy dynamiczna muzyka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!