r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mercedes CLC Dream Test Drive

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Całkiem niezłej jakości, bezpłatne gry wyścigowe potrafią zainteresować potencjalnych nabywców nowymi modelami samochodów, o czym dobrze wie wielu producentów. Gra Mercedes CLC Dream Test Drive powstała w ramach promocji znanej linii pojazdów z charakterystyczną gwiazdką na masce, z czego komputerowcy mogą się wyłącznie cieszyć. W ten sposób położyli swe ręce na bardzo interesującym darmowym projekcie.

Galeria programu

Produkcja cieszy oczy staranną, dopracowaną oprawą graficzną. Zarówno tory, jak też prowadzone auto, mogą pochwalić się sporą szczegółowością oraz naprawdę niezłymi teksturami. Możemy dobrać kolor lakieru, wygląd felg, pościgać się w dzień i wieczorem na jednej z czterech tras, przy odpowiednim dla nas poziomie trudności. Poza opcją rywalizacją z PC, znajdziecie w grze również próbę czasową na arenie w Londynie.

Twórcy poszli z modelem jazdy bardziej w rozrywkową stronę. Mercedes CLC Dream Test Drive to nie symulator. Liczy się wciśnięcie pedału gazu do dechy plus branie zakrętów na ręcznym. Przeciwnicy są całkiem agresywni. Wpychają się, zajeżdżają drogę, obijają nas, dzięki czemu niejeden raz podziwiać będziecie przepięknie fruwające opony, barierki i inne elementy otoczenia. Zabawie towarzyszy dynamiczna muzyka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 25.02.2017 13:17

@darek719: W celu określenia co jest super zerknij na "volvo: the game", "bmw m3 challange"... Mercedes olał temat po całości i widać to w każdym detalu gry. Plus grywalność jest żadna, auto jest w zakrętach sztywne i zwyczajnie nie skręca...

darek719   38 #1 26.04.2016 13:01

Jak na bezpłatną produkcje to jest super :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.