Merge Dragons! Merge Dragons!

Strona główna iOS Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Merge Dragons! to nieskomplikowana gra logiczna stanowiąca interesującą wariację na temat bardzo popularnego gatunku match-3. Zadaniem gracza jest bowiem odnajdywanie tych samych elementów (nie tylko smoków) na planszy i łączenie ich ze sobą.

Jakie sympatyczne smoki!

Akcja gry Merge Dragons! toczy się w Krainie Smoków umiejscowionej w mistycznym świecie ukrytym pośród chmur. Gracze muszą przywrócić w niej dawny porządek, rozprawiając się z Zomblinami, czyli najeźdźcami, którzy zaatakowali świat zamieszkiwany przez prehistoryczne gady. W tym celu kolekcjonujemy smocze jaja, drzewa, skarby, gwiazdy, magiczne kwiaty oraz mityczne stworzenia.

Merge Dragons! charakteryzuje się bardzo prostą mechaniką rozgrywki i banalnym sterowaniem. Dzięki temu gra idealnie nadaje się dla osób w każdym wieku. Nie trzeba mieć doświadczenia w podobnych tytułach, by poradzić sobie z rozwiązaniem łamigłówek zaprojektowanych z myślą o Merge Dragons! Całość oferuje około 1000 misji, 81 wyzwań i ponad 500 obiektów do dopasowania.

Free-to-play

Warto dodać, że Merge Dragons! wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Gra jest darmowa, ale zawiera reklamy i mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze można nabyć przedmioty do wykorzystania w rozgrywki (w tym te, które pomogą nam szybciej osiągnąć postępy w zabawie).

Najważniejsze cechy:

  • bardzo prosta gra logiczna dla graczy w każdym wieku
  • około 1000 unikatowych misji
  • banalne zasady rozgrywki inspirowane gatunkiem match-3
  • kolorowa oprawa graficzna
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!