Merida Waleczna

Strona główna Windows Gry Dla dzieci
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Merida Waleczna to przygodowa gra akcji od Disney Interactive Studios, która została wydana w momencie premiery filmu pod tym samym tytułem (w oryg. Brave). Dzięki niej możemy raz jeszcze przeżyć wydarzenia znane z dużego ekranu.

Gra na podstawie filmu Disney/Pixar

Główną bohaterką Brave: The Video Games jest oczywiście rudowłosa dziewczyna imieniem Merida. Wcielając się w córkę króla Fergusa i królowej Elinor doprowadzamy do tragicznych w skutkach wydarzeń, które sprawiają, że królestwo Szkocji zaczyna chylić się ku upadkowi. Zbuntowanej nastolatce nie pozostaje nic innego, jak ruszyć w podróż, której celem będzie przywrócenie dawnego porządku na ojczystych ziemiach.

Zróżnicowana mechanika rozgrywki

Warto dodać, że Merida jest łuczniczką, ale podczas rozgrywki skorzystamy także z innych rodzajów broni, w tym oczywiście mieczy. W trakcie zabawy będziemy eksplorować kolejne lokacje, biegać i skakać po rozmaitych obiektach otoczenia, a także odpierać ataki kolejnych wrogów. Autorzy zaimplementowali nie tylko fragmenty zręcznościowe, ale i takie, w których trzeba wysilić szare komórki, by rozwiązać nieskomplikowane zagadki.

Tryby gry

Merida Waleczna zawiera kilka rozmaitych opcji zabawy. Poza kampanią fabularną dostępny jest wariant kooperacji, a na śmiałków czeka także dodatkowy tryb, w którym możemy pokierować niedźwiedziem.

Minimalne wymagania sprzętowe Merida Waleczna:

  • system operacyjny Windows XP lub Windows 7
  • procesor Intel Pentium 4 3 GHz lub AMD Athlon 64 3500+
  • 2 GB RAM
  • karta graficzna NVIDIA GeForce 8400 lub ATI Radeon 2900
  • 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • arta dźwiękowa 16-bit zgodna z DirectX 9.0c

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!