r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mesen 0.9.4

Strona główna Windows Emulatory Konsole

Mesen to emulator konsoli NES (Nintendo Entertainment System), który pozwala również na odtwarzanie plików w formacie NSF w systemach operacyjnych Windows oraz Linux.

Galeria programu

To narzędzie adresowane jest do fanów klasyki, którzy chcieliby sobie przypomnieć najlepsze gry wydane na kultowej platformie Nintendo, czyli wspomnianym już NES-ie (znanym pierwotnie w Japonii pod nazwą Famicon). Mesen wspiera nie tylko wyżej wymienione urządzenie, ale także pozwala na uruchamianie gier wydanych na konsolę Dendy. Na uwagę zasługuje wsparcie kodów, co może okazać się przydatne, gdyż wiele starszych tytułów charakteryzuje się wysokim poziomem trudności.

Mesen obsługuje ponad 220 mapperów (wspierane są wszystkie licencjonowane produkcje) i pozwala na zdefiniowanie licznych filtrów wideo, dostosowanie palety kolorów, a nawet ustawienie sposobu wyświetlania obrazu. Możliwe jest również nagrywanie filmów i dźwięków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.