Messaging Skype Beta Messaging Skype Beta

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Messaging Skype Beta to aplikacja, która zastępuje systemowy program do obsługi Wiadomości tekstowych w Windows 10 Mobile. Główna różnica polega na wbudowaniu w nią komunikatora Skype.

Wygląd aplikacji jest prawie identyczny jak Wiadomości. Zaraz po instalacji aplikacja pyta czy zastąpić obecny, domyślny program do obsługi SMS. Nawigacja w Messaging Skype Beta nie powinna sprawiać problemu pomimo braku wsparcia dla języka polskiego.

Zasadniczą i podstawową nowością jaką otrzymujemy wraz z aplikacją jest zintegrowany komunikator Skype. Podczas konwersacji z wybraną osobą, w prosty sposób możemy zmienić wiadomości SMS na czat Skype. Od teraz przyciski połączenia głosowego oraz wideo widoczny na dolnej belce okna wiadomości uruchomią nie klasyczne połączenie, a za pomocą komunikatora. W obecnej wersji niestety nie mamy możliwości przesyłania plików czy nawet grafik za pomocą czatu.

Z poziomu Messaging Skype Beta otrzymujemy także lepszą integrację książki adresowej ze Skypem. Aplikacja dostępna jest za darmo. Tak jak i system pozostaje w wersji beta. Podczas instalacji dodawany jest także niewielki program o nazwie Skype video Preveview. To on obsługuje połączenia wideo wykonane z poziomu Messaging Skype Beta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!