r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Messaging Skype Beta

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

Messaging Skype Beta to aplikacja, która zastępuje systemowy program do obsługi Wiadomości tekstowych w Windows 10 Mobile. Główna różnica polega na wbudowaniu w nią komunikatora Skype.

Wygląd aplikacji jest prawie identyczny jak Wiadomości. Zaraz po instalacji aplikacja pyta czy zastąpić obecny, domyślny program do obsługi SMS. Nawigacja w Messaging Skype Beta nie powinna sprawiać problemu pomimo braku wsparcia dla języka polskiego.

Zasadniczą i podstawową nowością jaką otrzymujemy wraz z aplikacją jest zintegrowany komunikator Skype. Podczas konwersacji z wybraną osobą, w prosty sposób możemy zmienić wiadomości SMS na czat Skype. Od teraz przyciski połączenia głosowego oraz wideo widoczny na dolnej belce okna wiadomości uruchomią nie klasyczne połączenie, a za pomocą komunikatora. W obecnej wersji niestety nie mamy możliwości przesyłania plików czy nawet grafik za pomocą czatu.

Z poziomu Messaging Skype Beta otrzymujemy także lepszą integrację książki adresowej ze Skypem. Aplikacja dostępna jest za darmo. Tak jak i system pozostaje w wersji beta. Podczas instalacji dodawany jest także niewielki program o nazwie Skype video Preveview. To on obsługuje połączenia wideo wykonane z poziomu Messaging Skype Beta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Windows 10 Mobile z połączonymi aplikacjami Wiadomości i Skype

26
07.09.2015  •  Paweł Piskurewicz

Jedną ze zmian, która według zapowiedzi powinna pojawić się w Windows 10 Mobile miała być o wiele lepsza integracja komunikatora Skype z systemem. Niestety do tej pory kończyło się jedynie na prezentacjach. Pomimo kilku wersji testowych systemu, jego użytkownicy wciąż korzystali z oddzielnej aplikacji do obsługi komunikatora. Teraz ma się to zmienić. Wszystko dzięki opublikowanemu wczoraj Messaging Skype Beta. Z programu mogą skorzystać posiadacze wersji testowej Windows 10 Mobile. Po instalacji zastępuje nam systemową aplikację Wiadomości. To która z nich ma być głównym programem do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.