r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Messenger for Facebook 63.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek

Messenger for Facebook to dodatek kierowany do użytkowników facebookowego Messengera, który rozszerza możliwości przeglądarki Firefox o obsługę wspomnianego komunikatora.

Galeria programu

Rozszerzenie po zainstalowaniu widoczne jest w przeglądarce jako niewielka ikona, której kliknięcie uruchamia okno komunikatora. Oferuje ono identyczne funkcje co Messenger udostępniony na oficjalnej stronie serwisu społecznościowego Facebook. Umożliwia ono wygodną komunikację ze znajomymi bez konieczności otwierania w przeglądarce wspomnianego powyżej serwisu. Obsługa komunikatora odbywa się za pośrednictwem niewielkiego okna zawierającego listę kontaktów, historię rozmów i zestaw dodatkowych opcji.

Messenger for Facebook umożliwia prowadzenie standardowych rozmów tekstowych, jak również wykonywanie połączeń głosowych oraz wideo-czatów. Nie zabrakło również opcji transferu plików i zdjęć, korzystania z naklejek, animacji czy popularnych emoji. Do dyspozycji użytkownika oddano także opcje konfiguracji okna rozmowy z wybranym znajomym, powiadomień czy też wbudowanej wyszukiwarki lub historii udostępnianych plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.