Bezprecedensowy akt pirackiego wycieku!

Warto zauważyć, że kilka dni temu światło dzienne ujrzała wiadomość na temat nowego flagowca giganta z Sosnowca. Flagowy gryzoń w nowej odsłonie pojawił się trzy dni temu, a szczególnie warto zauważyć, że jego oprogramowanie opatrzone zostało numerkiem 99.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie podejrzane działania giganta z Tychów, który – co warto zauważyć – sprzymierzył się niedawno z gigantem z Rudy Śląskiej. I dziwnym trafem przedwczoraj doszło do wycieku najnowszych sterowników do gryzonia. Czary goryczy dopełnia fakt, że piraci sprzedali wycieknięty sterownik konkurencji, to jest gigantowi z Wałbrzycha, ale… opatrując go numerkiem 100. W tym momencie warto zauważyć, że apka opatrzona numerkiem 100, to 144 ósemkowo, ale 64 szesnastkowo, a przecież wszyscy wiemy, że od 64 zaczyna się kod pocztowy Kurzej Góry. O działalności giganta z Kurzej Góry nie warto chyba przypominać – cała sprawa ujrzała wszak światło dzienne jeszcze w roku ubiegłym.

W jakim zakresie wyciek newralgicznych danych wpłynie na dystrybucję flagowca giganta z Sosnowca, detalicznie jeszcze nie wiadomo, ale dziś rano światło dzienne ujrzała warta uwagi wiadomość, że wójt Kurzej Góry wywiesił na chałupie piracką flagę.

Aktualizacja. Z ostatniej chwili!

Właśnie światło dzienne ujrzała wiadomość, że gigant z Tychów szykuje się do prezentacji swojego flagowca, w nowej odsłonie, opatrzonej, co warto zauważyć, numerkiem 111. Wraz z gigantem z Rudy Śląskiej mamy nadzieję, że kolejnych wycieków nie będzie. Jednak z przecieków na temat wycieków wynika, że warto zwrócić uwagę na oznaczony numerkiem 17 wyciek danych, warto zauważyć, zdjęć pirackich z Tychów.