r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Metal Gear Solid: Ground Zeroes osobną grą, w niższej cenie zadebiutuje na wiosnę

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kojima przez ostatnie miesiące różnie wypowiadał się na ten temat, ale teraz wiadomo już na pewno — stanowiący prolog do Metal Gear Solid V: The Phantom Pain projekt MGS: Ground Zeroes to osobna gra. Powstające z myślą o Xboksie 360, Xboksie One, PS3 i PlayStation 4 dzieło jako przystawka wprowadzić ma nas w meandry zmienionej rozgrywki, abyśmy już przy daniu głównym w otwartym świecie nie zaczęli się krztusić. Krótsza w założeniach gra wejdzie do sprzedaży od razu w obniżonej cenie.

Na Wielką Brytanię mówi się o niecałych 30 funtach lub 20 w przypadku wersji cyfrowej tytułu. Ground Zeroes to nie tylko pomost pomiędzy częściami, jeśli o inne podejście do mechaniki rozgrywki chodzi, lecz także fabularny. Nasz zarośnięty bohater będzie musiał tutaj odbić kogoś z kubańskiego obozu więziennego, co rozwinięte zostanie potem The Phantom Pain. Przy okazji grę traktować można jako demko technologiczne FOX Engine.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.