r   e   k   l   a   m   a
reklama

Metal Gear Solid: Ground Zeroes osobną grą, w niższej cenie zadebiutuje na wiosnę

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Kojima przez ostatnie miesiące różnie wypowiadał się na ten temat, ale teraz wiadomo już na pewno — stanowiący prolog do Metal Gear Solid V: The Phantom Pain projekt MGS: Ground Zeroes to osobna gra. Powstające z myślą o Xboksie 360, Xboksie One, PS3 i PlayStation 4 dzieło jako przystawka wprowadzić ma nas w meandry zmienionej rozgrywki, abyśmy już przy daniu głównym w otwartym świecie nie zaczęli się krztusić. Krótsza w założeniach gra wejdzie do sprzedaży od razu w obniżonej cenie.

Na Wielką Brytanię mówi się o niecałych 30 funtach lub 20 w przypadku wersji cyfrowej tytułu. Ground Zeroes to nie tylko pomost pomiędzy częściami, jeśli o inne podejście do mechaniki rozgrywki chodzi, lecz także fabularny. Nasz zarośnięty bohater będzie musiał tutaj odbić kogoś z kubańskiego obozu więziennego, co rozwinięte zostanie potem The Phantom Pain. Przy okazji grę traktować można jako demko technologiczne FOX Engine.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial