Metamorfoza i konkurs...

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś vortal przeszedł metamorfozę, mamy nadzieję, że uznacie to za przeistoczenie w motyla, a nie odwrotnie ;-) Dotychczasowy wygląd można już jedynie podziwiać na załączonej miniaturce.

Od powstania serwisu w grudniu 2002 r. upłynęło już niespełna 15 miesięcy. Mamy nadzieję, że przez ten czas udało nam się wytworzyć specyficzną atmosferę, która powoduje, że tu jesteście naszymi czytelnikami. Najważniejsze wiadomości ze świata oprogramawania i Internetu, opisy oprogramowania oraz mrówcza praca związana z ciągłym uaktualnianiem do najnowszych wersji proponowanych programów jest nagradzana przez Was coraz większym zainteresowaniem. Dziękujemy ! Oto więc spora garść statystyk:

W okresie od kwietnia 2003 r. (od kiedy prowadzimy statystyki) do stycznia 2004 r zanotowaliśmy 10 632 621 odsłon stron vortalu, 888 206 wizyt i aż 371 369 unikalnych czytelników. W samym styczniu br statystyki te kształtowały się następująco odsłon było już 2 394 951, 189 688 wizyt, 72 307 unikalnych gości.

W tym miejscu warto wspomnieć, że statystyki te nie obejmują wejść na Forum, które dzięki Wam stale rośnie w siłę, wystarczy wspomnieć, że Forum, które działa od 5 maja 2003 r. zgromadziło już przeszło 11 tys postów, niespełna 1000 zarejetrowanych użytkowników. Co ciekawe najwięcej użytkowników jednocześnie pojawiło się w Wigilię, 56 osób :-) Co jednak ważniejsze zgromadziło osoby kulturalne i chętne do wzajemnej pomocy, a to wartość znacznie wyższa niż cyferki.

Nie spoczywamy jednak na laurach. Chcemy stale serwis rozwijać, mamy wiele nowych koncepcji - wiele z nich pochodzi bezpośrednio od Was z czego bardzo się cieszymy. Tym, który zamierzamy wdrożyć w pierwszej kolejności jest przyznawanie najlepszym programom tytułów, "Wybór czytelników" i "Wybór redakcji". Z tym przedsięwzięciem związany jest również nasz najnowszy konkurs. Każdy z Was od dziś może zagłosować na najlepsze programy w każdej podkategorii, może zaproponować również aplikację, której w serwisie nie ma, a zasługuje na takie wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy konkursu wezmą udział w losowaniu ciekawych nagród.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy Walentynkowych uniesień...

© dobreprogramy
s