Metastream Metastream 0.2.3

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Metastream pozwala na organizowanie wspólnych seansów internetowych, podczas których razem z innymi użytkownikami będziemy oglądać filmy lub słuchać muzyki udostępnionej w sieci.

Podczas tworzenia sesji możemy od razu zaprosić innych użytkowników do oglądania wybranego przez nas filmu, serialu, programu czy transmisji na żywo, a także słuchania muzyki, wysyłając im specjalny kod wygenerowany przez aplikację. Jeśli natomiast sami otrzymamy zaproszenie, będziemy musieli skopiować otrzymany ciąg znaków po wybraniu funkcji dołączania do sesji. W trakcie seansu istnieje opcja komentowania wydarzeń na specjalnym czacie.

Metastream obsługuje najpopularniejsze serwisy, takie jak: YouTube, Twitch, SoundCloud, Netflix, Hulu, oraz Reddit. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wyszukać materiał z innego źródła, uruchamiając wyszukiwarkę Google.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!