r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Metatogger 5.9.0.3

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Metatogger to narzędzie do edytowania tagów w plikach dźwiękowych. Za pomocą opisywanego narzędzia będziemy mogli uporządkować swoją bibliotekę utworów muzycznych zapisanych w formatach P3, FLAC, Ogg Vorbis, WMA i M4A.

Galeria programu

Metatogger pozwoli nie tylko na dodanie tagów związanych z nazwą albumu, wykonawcą czy tytułem piosenki, ale także zmodyfikowanie już istniejących metadanych (często zdarza się, że nie odzwierciedlają one prawdziwej zawartości danego pliku dźwiękowego), jak również umożliwi skopiowanie i przeniesienie plików do wybranych folderów. Narzędzie bez problemu odnajdzie także duplikaty utworów, które usuniemy w mgnieniu oka.

Metatogger oferuje również możliwość pobierania tagów do posiadanych plików z ogromnej bazy danych zawierającej aż 1,5 miliona wpisów, dzięki czemu znajdziemy w niej informacje na temat najpopularniejszych artystów, jak i metadane mniej popularnych utworów. Na uwagę zasługuje także opcja ściągnięcia okładek do albumów i tekstów piosenek znajdujących się w kolekcji użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
_tommy_   17 #1 10.09.2017 12:43

Sprawdziłem z ciekawości. Osobiście wolę MP3Tag i TagScanner jako uzupełnienie. Najlepszy wybór, prosta obsługa, czytelne opcje.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.