Metaverse Construction Kit

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Metaverse Construction Kit to bezpłatny projekt rozwijany równocześnie z komercyjną grą Metaverse. W podstawowych założeniach przypomina trochę bardzo popularnego Minecrafta. Umożliwia on popuszczenie wodzy budowlanej fantazji oraz wznoszenie konstrukcji z różnorakich materiałów. Co ważne, potem własne projekty da się prosto zaimportować do gry głównej, która jest wirtualną piaskownicą z elementami strzelanki.

Do zabawy wykorzystuje się tutaj zestaw podstawowych brył geometrycznych. Łączone w umiejętny sposób mogą dać w efekcie niekoniecznie kanciaste budowle. Naturalnie uzyskujemy dostęp do powierzchni drewnianych, metalowych lub innych, które to normalnie przydałyby się przy stawianiu np. miast. Za sprawą regularnych aktualizacji paleta dostępnych dla gracza opcji jest stale rozbudowywana o ciekawe nowinki.

Ważną informacją dla fanów gogli do wirtualnej rzeczywistości będzie fakt, że gra Metaverse Construction Kit wspiera zestawy VR. Jeżeli ktoś więc zdecydował się zainwestować pieniądze w celu dokonania skoku w cyberprzestrzeń, bez problemu wykorzysta specjalne okulary i manipulatory do poruszania się po mapie oraz osobistego nadzoru budowy. Jednak zabawa z myszką w ręku też niesie radość.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon X2 2.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna 256 MB kompatybilna z DirectX 9.0c

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!