r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Meteo 0.9.6.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Nieoficjalna aplikacja do obsługi popularnej prognozy serwisu meteo.pl. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko wysokiej sprawdzalności, ale także nietypowej prezentacji informacji.

Galeria programu

Autor Meteo w przeciwieństwie do innych nie skupił się na zwykłym pobieraniu informacji pogodowych w formie pliku graficznego. Generowane przez meto.pl wykresy z prognozami, przenoszone są do aplikacji i dopasowywane do jej interfejsu. Dzięki temu całość wygląda ładnie i nie wymaga zwiększonego transferu danych.

Standardowo dla aplikacji pogodowych przygodę z programem należy rozpocząć od dodania miast, które chcemy śledzić. Wybierać możemy z listy najpopularniejszych, bądź też za pomocą mapy. Wyszukiwarka innych niż domyślne została umieszczona niefortunnie na dole listy miast. Podgląd składa się z karty głównej, zawierającej podsumowanie najważniejszych informacji oraz zakładek dla poszczególnych elementów prognozy. Prezentują one wygenerowane wykresy. Ich kolorystyka dopasowuje się do ustawień systemowych.

O szybki dostęp o informacji dba kafelek, który nie tylko prezentuje dane pogodowe, ale przenosi nas również do karty i prognozy danego miasta. W tym trybie brakuje jedynie komentarza synoptyka, który jest dostępny w głównym menu aplikacji

Meteo to obecnie najlepsza mobilna aplikacja do obsługi serwisu meteo.pl. Nie tylko prezentuje wykresy w przyjaznej formie, ale dodatkowo zapewnia szybki dostęp do informacji, chociażby w formie kafelka. Dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. Do pełni szczęścia brakuje jedynie wsparcia dla ekranu blokady i szerokich kafelków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.