r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Meteo 0.9.6.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Nieoficjalna aplikacja do obsługi popularnej prognozy serwisu meteo.pl. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko wysokiej sprawdzalności, ale także nietypowej prezentacji informacji.

Autor Meteo w przeciwieństwie do innych nie skupił się na zwykłym pobieraniu informacji pogodowych w formie pliku graficznego. Generowane przez meto.pl wykresy z prognozami, przenoszone są do aplikacji i dopasowywane do jej interfejsu. Dzięki temu całość wygląda ładnie i nie wymaga zwiększonego transferu danych.

Standardowo dla aplikacji pogodowych przygodę z programem należy rozpocząć od dodania miast, które chcemy śledzić. Wybierać możemy z listy najpopularniejszych, bądź też za pomocą mapy. Wyszukiwarka innych niż domyślne została umieszczona niefortunnie na dole listy miast. Podgląd składa się z karty głównej, zawierającej podsumowanie najważniejszych informacji oraz zakładek dla poszczególnych elementów prognozy. Prezentują one wygenerowane wykresy. Ich kolorystyka dopasowuje się do ustawień systemowych.

O szybki dostęp o informacji dba kafelek, który nie tylko prezentuje dane pogodowe, ale przenosi nas również do karty i prognozy danego miasta. W tym trybie brakuje jedynie komentarza synoptyka, który jest dostępny w głównym menu aplikacji

Meteo to obecnie najlepsza mobilna aplikacja do obsługi serwisu meteo.pl. Nie tylko prezentuje wykresy w przyjaznej formie, ale dodatkowo zapewnia szybki dostęp do informacji, chociażby w formie kafelka. Dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. Do pełni szczęścia brakuje jedynie wsparcia dla ekranu blokady i szerokich kafelków.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.