r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MeteoWidget 1.32

Strona główna Android Personalizacja Widżety

Aplikacja MeteoWidget bazuje na jednym z najpopularniejszych serwisów meteorologicznych w naszym kraju: meteo.pl. Specyficzny sposób prezentacji danych sprawia, że aplikacje do jego obsługi ograniczają się zazwyczaj do pobierania pliku graficznego z prognozą. MeteoWidget idzie znacznie dalej i oferuje nam widgety.

Galeria programu

Ze względu na wspomnianą specyfikę prezentacji danych, aplikacja posiada rozbudowane ustawienia. Z ich poziomu możemy także sprawdzić klasyczny wykres z prognozą, a także zapoznać się z wypisem najważniejszych informacji odnośnie pogody. W dodatkowym menu znajdziemy szczegółowe dane i mapy dla takich zjawisko jak mgła, wiatry przyziemne, widzialność, chmury i wiele innych. Naszą pozycję możemy określić na 3 sposoby: za pomocą wbudowanego GPS-u, wpisując ręcznie koordynaty, bądź też wybierając miejscowość z dostępnych w wyszukiwarce.

Dostępne są cztery rozmiary widgetów. I większy rozmiar tym więcej danych na nim ujrzymy. Choć wykonanie widgetów nie zachwyca to prezentują się przyzwoicie. Po ich wybraniu zostajemy przeniesieni do standardowej prognozy, prezentowanej w formie wykresu. Aplikacja jest darmowa, zawiera reklamy które są widoczne dopiero z poziomu programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.