r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Metro Commander Pro 1.1.0.4

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Menadżer plików dla Windows Phone 8. Powinien przypaść do gustu zwłaszcza miłośnikom pracy na dwóch oknach, czyli programom pokroju Total Commander. Dzięki wykorzystaniu api z systemu 8.1 pozwala na wygodne zarządzanie naszymi plikami.

Galeria programu

Główną zaletą i cechą rozpoznawczą Metro Commander Pro jest wsparcie dla trybu pracy na dwóch, niezależnych oknach. Przyśpiesz to znacznie przenoszenie i kopiowanie plików. Niestety, przeciąganie ich pomiędzy oknami nie jest jeszcze dostępne. Za główną wadę takiego trybu należy uznać brak możliwości modyfikacji wielkości czcionki i nazw plików. Są zbyt duże, przez co na ekranie mieści się ich niewiele.

Program współpracuje z OneDrive oraz Dropboxem, które możemy podpiąć, aby korzystać z ich zasobów. Dodatkowo wspiera najpopularniejsze formaty archiwów, takie jak: RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, XZ, CAB. Kolejną zaletą aplikacji jest wersja uniwersalna z Windows 8. Edycja na desktopy i tablety posiada znacznie więcej opcji. Obie dostępne są za darmo i nie zawierają reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.