r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Metro Commander Pro 1.1.0.4

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

Menadżer plików dla Windows Phone 8. Powinien przypaść do gustu zwłaszcza miłośnikom pracy na dwóch oknach, czyli programom pokroju Total Commander. Dzięki wykorzystaniu api z systemu 8.1 pozwala na wygodne zarządzanie naszymi plikami.

Galeria programu

Główną zaletą i cechą rozpoznawczą Metro Commander Pro jest wsparcie dla trybu pracy na dwóch, niezależnych oknach. Przyśpiesz to znacznie przenoszenie i kopiowanie plików. Niestety, przeciąganie ich pomiędzy oknami nie jest jeszcze dostępne. Za główną wadę takiego trybu należy uznać brak możliwości modyfikacji wielkości czcionki i nazw plików. Są zbyt duże, przez co na ekranie mieści się ich niewiele.

Program współpracuje z OneDrive oraz Dropboxem, które możemy podpiąć, aby korzystać z ich zasobów. Dodatkowo wspiera najpopularniejsze formaty archiwów, takie jak: RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, XZ, CAB. Kolejną zaletą aplikacji jest wersja uniwersalna z Windows 8. Edycja na desktopy i tablety posiada znacznie więcej opcji. Obie dostępne są za darmo i nie zawierają reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.