Metro Commander Pro Metro Commander Pro 1.1.0.4

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Menadżer plików dla Windows Phone 8. Powinien przypaść do gustu zwłaszcza miłośnikom pracy na dwóch oknach, czyli programom pokroju Total Commander. Dzięki wykorzystaniu api z systemu 8.1 pozwala na wygodne zarządzanie naszymi plikami.

Główną zaletą i cechą rozpoznawczą Metro Commander Pro jest wsparcie dla trybu pracy na dwóch, niezależnych oknach. Przyśpiesz to znacznie przenoszenie i kopiowanie plików. Niestety, przeciąganie ich pomiędzy oknami nie jest jeszcze dostępne. Za główną wadę takiego trybu należy uznać brak możliwości modyfikacji wielkości czcionki i nazw plików. Są zbyt duże, przez co na ekranie mieści się ich niewiele.

Program współpracuje z OneDrive oraz Dropboxem, które możemy podpiąć, aby korzystać z ich zasobów. Dodatkowo wspiera najpopularniejsze formaty archiwów, takie jak: RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, XZ, CAB. Kolejną zaletą aplikacji jest wersja uniwersalna z Windows 8. Edycja na desktopy i tablety posiada znacznie więcej opcji. Obie dostępne są za darmo i nie zawierają reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!