MetroMail 3.0.3.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

MetroMail to alternatywny klient pocztowy dla systemu Windows Phone. Powstał z myślą o użytkownikach Gmaila, choć od pewnego czasu oferuje też wsparcie dla Outlooka, a w planach są inni dostawcy.

Najwięcej nowości MetroMail niesie dla użytkowników kont Gmail. Jest to między innymi pełne wsparcie dla zakładek i kategorii. Nie zabrakło także opcji bardziej ogólnych, różnych dźwięków i kolorów dla kont, możliwości dodawania załączników z OneDrive i wsparcia dla gestów.

Gesty to podstawa w nawigacji MetroMaila, niestety ich obsługa wymaga sporej wprawy. Wprawdzie aplikacja wprowadza nas w najważniejsze z nich, jednak to za mało. Nawet pomimo kilku dni używania łatwo o wykonanie niewłaściwej akcji. Sam pomysł jest ciekawy, wymaga jednak dopracowania.

Kolejnym elementem nad którym autorzy muszą się pochylić, jest stabilność. Wprawdzie lepsza z wersji na wersję, jednak wciąż jeszcze MetroMail zbyt często się resetuje i łapie lagi. Jeżeli kogoś te bolączki nie odstraszą otrzyma najlepszego, alternatywnego klienta pocztowego na Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Yuras   1 #1 14.06.2014 13:48

Czy MetroMail dla WP wspiera notyfikacje dla etykiet? Niestety w moim przypadku działają tylko powiadomienia dla głównej skrzynki. Ilość nieodebranych wiadomości co prawda pojawia się przy nazwie wybranej etykiety wewnątrz aplikacji, ale chciałbym jednak dostawać powiadomienia na pasku.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję