MetroMail MetroMail 3.0.3.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

MetroMail to alternatywny klient pocztowy dla systemu Windows Phone. Powstał z myślą o użytkownikach Gmaila, choć od pewnego czasu oferuje też wsparcie dla Outlooka, a w planach są inni dostawcy.

Najwięcej nowości MetroMail niesie dla użytkowników kont Gmail. Jest to między innymi pełne wsparcie dla zakładek i kategorii. Nie zabrakło także opcji bardziej ogólnych, różnych dźwięków i kolorów dla kont, możliwości dodawania załączników z OneDrive i wsparcia dla gestów.

Gesty to podstawa w nawigacji MetroMaila, niestety ich obsługa wymaga sporej wprawy. Wprawdzie aplikacja wprowadza nas w najważniejsze z nich, jednak to za mało. Nawet pomimo kilku dni używania łatwo o wykonanie niewłaściwej akcji. Sam pomysł jest ciekawy, wymaga jednak dopracowania.

Kolejnym elementem nad którym autorzy muszą się pochylić, jest stabilność. Wprawdzie lepsza z wersji na wersję, jednak wciąż jeszcze MetroMail zbyt często się resetuje i łapie lagi. Jeżeli kogoś te bolączki nie odstraszą otrzyma najlepszego, alternatywnego klienta pocztowego na Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!