MetroTwit MetroTwit

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

MetroTwit to ciekawa i w pełni funkcjonalna aplikacja kliencka serwisu społecznościowego Twitter. Umożliwia ona użytkownikowi publikowanie własnych wpisów i zdjęć, wyszukiwanie oraz oglądanie profili innych osób, a także przeglądanie aktualnie panujących trendów.

Aplikacja zaprojektowana została z dużym naciskiem na przejrzystość, prostotę i wygodę obsługi. Interfejs graficzny inspirowany był rozwiązaniami zastosowanymi w systemie Windows 8, charakteryzując się przy tym nieco ascetycznym, ale eleganckim i miłym dla oka wyglądem. Domyślnie dostępny jest on w kolorze białym, lecz z poziomu ustawień możemy w dużym stopniu personalizować jego poszczególne elementy.

MetroTwit dobrze sprawdza się podczas codziennego użytkowania Twittera. Wszystkie oferowane funkcje dostępne są z poziomu głównego okna aplikacji. Możemy dzięki nim publikować na swoim profilu wpisy wraz ze zdjęciami, wyszukiwać wypowiedzi innych użytkowników, wyszukiwać konta znajomych, a także przeglądać aktualne trendy dla całego świata lub wybranego kraju. W głównym oknie programu definiować możemy kolumny, w których wyświetlane będą interesujące nas informacje. Komfort pracy z aplikacją podnosi również funkcja autouzupełniania nazw użytkowników i tagów, publikacji z wpisami map Google lub Bing oraz wsparcie dla serwisów skracających linki.

Wśród dostępnych opcji powiadomień o nowych zdarzeniach znajdziemy m.in. niewielkie okienko wyświetlane w jednym ze wskazanych rogów ekranu, powiadomienia dźwiękowe oraz za pośrednictwem ikony na pasku zadań.

Uwaga!

  • Z dniem 5. marca 2014r. twórca ogłosił, że prace nad rozwojem aplikacji zostają wstrzymane, a ona sama nie jest już dostępna do pobrania.
  • Wersja bezpłatna aplikacji pozwala na obsługę maksymalnie jednego konta w serwisie Twitter.
  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 4.5. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!