r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MiP Data Recovery Tool

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MiP Data Recovery Tool to bezpłatne (do użytku niekomercyjnego) narzędzie, służące do odzyskiwania danych. Umożliwia ono łatwe i wygodne przywracanie danych, które usunięte zostały na skutek nieuwagi użytkownika, działalności szkodliwego oprogramowania i wielu innych czynników.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, wyposażony został w intuicyjny interfejs graficzny i charakteryzuje go duża szybkość działania. Po uruchomieniu przeprowadza on proces dokładnego skanowania wybranego dysku, a następnie wyświetla listę wszystkich plików, których możliwe będzie przywrócenie. Każda pozycja z listy zawiera także informacje o szansie poprawnego odzyskania.

r   e   k   l   a   m   a

MiP Data Recovery Tool pozwala na przywrócenie skasowanych danych nie tylko z dysków twardych i partycji, ale również wszelakiego rodzaju kart pamięci, pendrive'ów oraz obrazów partycji (kopia posektorowa). Narzędzie obecnie wspiera niestety jedynie systemy plików FAT16 i FAT32.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 08.05.2014 10:22

@Adam z Krakowa (niezalogowany): Program do odzyskiwania danych działa na tej zasadzie, że wyczytuje zawartość całej powierzchni dysku, wobec czego, mogłeś mieć uszkodzoną część talerza dysku i głowica chcąc wyczytać dane tam się znajdujące doznała uszkodzenia, wobec czego zupełnie utraciłeś dostęp do danych. Gdybyś miał tyle uszkodzeń ile tu wskazałeś miałbyś niesamowitego pecha. Oni wystawiają swoje analizy w Panelu Klienta, wklej tu treść tej analizy, wtedy będziemy wiedzieć o co chodzi. Sam program na tym poziomie, na którym on operuje, zepsuć Ci dysku nie może.

  #7 25.04.2014 09:57

Moja historia jest ciekawa. Przez przypadek usunąłem dane (zdjęcia). Próbowałem odzyskać dane za pomocą tego programu. Efekt nr 1 ? Przed użyciem tego programu dysk pracował normalnie i był widziany w biosie. W trakcie działania dysk się zepsuł - zaczął stukać. Po skontaktowaniu się z producentem uzyskałem informację, że dysk musiał być uszkodzony już wcześniej (a nie był - dysk normalnie pracował - ja tylko usunąłem dane) i że tanio odzyskają dane. Potrzebowałem tych zdjęć więc dysk wysłałem do laboratorium firmy MiP w Warszawie. Efekt nr 2 ? Po kilku tygodniach braku możliwości dowiedzenia się czegokolwiek, uzyskałem informację, że dane są do odzyskania ale koszt to 5 tys. złotych. Podobno mam uszkodzone głowice, elektronikę, talerze dysku oraz jakąś sferę..... A to wszystko od usunięcia jednego katalogu..... Po prostu ręce mi opadły. Próbowałem odebrać dysk aby odzyskać dane w innej firmie, bo nie wierzę, aby dysk był tak uszkodzony. Efekt nr 3 ? Aby odebrać własny dysk muszę zapłacić prawie 800 pln. Jak dla mnie to albo to naciągacze albo ten program psuje dyski. A najpewniej to jedno i drugie.

  #6 09.02.2014 19:47

No niestety, może innym razem lepiej ten program będzie działał - dzisiaj nic nie udało mi się odzyskać..

  #5 20.12.2013 09:15

Testowałem ten programik i szału nie ma. Właściwie to jedyną jego zaletą jaką dostrzegam to niewielki rozmiar. Interfejs jak z Windowsa 95, a i co do odzyskiwania nie można mieć pewności.. Raczej nie polecam.

  #4 07.05.2013 14:47

Po skasowaniu kilku plików próbowałem odzyskać dane. Tylko raz skorzystałem z tego programu - danych nie odzyskałem. Jak zadzwoniłem do producenta - MIP - panienka (zresztą mało rozgarnięta) powiedziała, że za kilkaset zł sami odzyskają dane. Jak dla mnie oszuści i tyle. Dane odzyskałem innym darmowym programem. Nie polecam.....

lexip   1 #3 26.04.2013 10:46

Program działa, udało mi się odtworzyć zdjęcia z wyjazdu. Polecam

  #2 13.01.2013 08:24

sorki ale program do bani nawet partycji mi nie pokazał - porażka

  #1 17.12.2012 08:11

Sorki ale ten soft to jakaś porażka.... Na dysku pojawiły mi się bady i nie mogłem ściągnąć danych. Program działa i wygląda jakby go ktoś na kolanie pisał.... Polecam R - Studio - śmiga i odzyskał mi dane.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.