MiP Data Recovery Tool

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MiP Data Recovery Tool to bezpłatne (do użytku niekomercyjnego) narzędzie, służące do odzyskiwania danych. Umożliwia ono łatwe i wygodne przywracanie danych, które usunięte zostały na skutek nieuwagi użytkownika, działalności szkodliwego oprogramowania i wielu innych czynników.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, wyposażony został w intuicyjny interfejs graficzny i charakteryzuje go duża szybkość działania. Po uruchomieniu przeprowadza on proces dokładnego skanowania wybranego dysku, a następnie wyświetla listę wszystkich plików, których możliwe będzie przywrócenie. Każda pozycja z listy zawiera także informacje o szansie poprawnego odzyskania.

MiP Data Recovery Tool pozwala na przywrócenie skasowanych danych nie tylko z dysków twardych i partycji, ale również wszelakiego rodzaju kart pamięci, pendrive'ów oraz obrazów partycji (kopia posektorowa). Narzędzie obecnie wspiera niestety jedynie systemy plików FAT16 i FAT32.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 08.05.2014 10:22

@Adam z Krakowa (niezalogowany): Program do odzyskiwania danych działa na tej zasadzie, że wyczytuje zawartość całej powierzchni dysku, wobec czego, mogłeś mieć uszkodzoną część talerza dysku i głowica chcąc wyczytać dane tam się znajdujące doznała uszkodzenia, wobec czego zupełnie utraciłeś dostęp do danych. Gdybyś miał tyle uszkodzeń ile tu wskazałeś miałbyś niesamowitego pecha. Oni wystawiają swoje analizy w Panelu Klienta, wklej tu treść tej analizy, wtedy będziemy wiedzieć o co chodzi. Sam program na tym poziomie, na którym on operuje, zepsuć Ci dysku nie może.

  #7 25.04.2014 09:57

Moja historia jest ciekawa. Przez przypadek usunąłem dane (zdjęcia). Próbowałem odzyskać dane za pomocą tego programu. Efekt nr 1 ? Przed użyciem tego programu dysk pracował normalnie i był widziany w biosie. W trakcie działania dysk się zepsuł - zaczął stukać. Po skontaktowaniu się z producentem uzyskałem informację, że dysk musiał być uszkodzony już wcześniej (a nie był - dysk normalnie pracował - ja tylko usunąłem dane) i że tanio odzyskają dane. Potrzebowałem tych zdjęć więc dysk wysłałem do laboratorium firmy MiP w Warszawie. Efekt nr 2 ? Po kilku tygodniach braku możliwości dowiedzenia się czegokolwiek, uzyskałem informację, że dane są do odzyskania ale koszt to 5 tys. złotych. Podobno mam uszkodzone głowice, elektronikę, talerze dysku oraz jakąś sferę..... A to wszystko od usunięcia jednego katalogu..... Po prostu ręce mi opadły. Próbowałem odebrać dysk aby odzyskać dane w innej firmie, bo nie wierzę, aby dysk był tak uszkodzony. Efekt nr 3 ? Aby odebrać własny dysk muszę zapłacić prawie 800 pln. Jak dla mnie to albo to naciągacze albo ten program psuje dyski. A najpewniej to jedno i drugie.

  #6 09.02.2014 19:47

No niestety, może innym razem lepiej ten program będzie działał - dzisiaj nic nie udało mi się odzyskać..

  #5 20.12.2013 09:15

Testowałem ten programik i szału nie ma. Właściwie to jedyną jego zaletą jaką dostrzegam to niewielki rozmiar. Interfejs jak z Windowsa 95, a i co do odzyskiwania nie można mieć pewności.. Raczej nie polecam.

  #4 07.05.2013 14:47

Po skasowaniu kilku plików próbowałem odzyskać dane. Tylko raz skorzystałem z tego programu - danych nie odzyskałem. Jak zadzwoniłem do producenta - MIP - panienka (zresztą mało rozgarnięta) powiedziała, że za kilkaset zł sami odzyskają dane. Jak dla mnie oszuści i tyle. Dane odzyskałem innym darmowym programem. Nie polecam.....

lexip   1 #3 26.04.2013 10:46

Program działa, udało mi się odtworzyć zdjęcia z wyjazdu. Polecam

  #2 13.01.2013 08:24

sorki ale program do bani nawet partycji mi nie pokazał - porażka

  #1 17.12.2012 08:11

Sorki ale ten soft to jakaś porażka.... Na dysku pojawiły mi się bady i nie mogłem ściągnąć danych. Program działa i wygląda jakby go ktoś na kolanie pisał.... Polecam R - Studio - śmiga i odzyskał mi dane.