r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MiTeC DirList 1.2.5.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MiTeC DirList to zupełnie darmowe (zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego) narzędzie przeznaczone do tworzenia list plików i folderów wraz z ich ścieżkami. Takie listy mogą mieć rozmaite przeznaczenie i mogą być przydatne w późniejszych, bardziej zaawansowanych analizach.

Galeria programu

Obsługa aplikacji - ta nie wymaga instalacji, wystarczy program wypakować z archiwum ZIP - jest bardzo prosta i przypomina nieco obcowanie z Eksploratorem Windows lub innymi programami służącymi do eksploracji plików i folderów. Tworzenie listy podzielone jest na trzy etapy. Podczas pierwszego wybieramy dysk/partycję i wskazujemy foldery oraz pliki, które chcemy zawrzeć w wygenerowanym spisie. Na tym etapie możemy także zadecydować, czy do listy dołączyć podfoldery, czy też może program ma brać pod uwagę tylko pliki z określoną nazwą lub rozszerzeniem. Po kliknięciu przycisku Start, przenoszeni jesteśmy do drugiego etapu, w którym możemy zorientować się w podglądzie oraz ustalić takie szczegóły, jak wyświetlane kolumny, format raportu (HTML lub CSV) oraz wykorzystane kolory.

Ostatnim etapem jest finalny podgląd wygenerowanej listy. Jeśli wszystko jest w porządku i zgodne z oczekiwaniami, nie pozostaje nic innego, jak jej zapisanie na dysku lub wydrukowanie. Całość operacji trwa zaledwie kilka sekund, a przejrzysty interfejs pozwala na swobodne użytkowanie nawet mniej doświadczonym użytkownikom już przy pierwszych uruchomieniu aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.