r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MiTeC EXE Explorer 1.5.6

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MiTeC EXE Explorer to aplikacja oparta na MiTeC Portable Executable Reader, służąca do odczytywania i wyświetlania właściwości plików wykonywalnych EXE.

Korzystając z tego oprogramowania możemy odczytać wszystkie najważniejsze informacje i parametry pliku wykonywalnego EXE, a także wygodnie przeglądać jego strukturę wewnętrzną. Program odczytuje wszelkie informacje w plikach wykonywalnych typu PE32 (Portable Executable), PE32+ (64-bit) i NE (Windows 3.x) oraz z plików znajdujących się w wirtualnych systemach operacyjnych (VxD).

r   e   k   l   a   m   a

MiTeC EXE Explorer podaje pełne informacje o wersji pliku wykonywalnego, a także wyświetla jego heksadecymalną zawartość wraz z łańcuchami znaków w Unicode/ASCII. Oprócz tego możemy odczytać struktury metadanych, sekcji, strumieni CLR, wyjątków, jednostek, formularzy, pakietów, flag i innych elementów pliku wykonywalnego.

Oprócz tego posiada wygodną i czytelną przeglądarkę zasobów, która analizuje i wyświetla wszystkie podstawowe typy zasobów, a także generuje szczegółowy raport tekstowy z najważniejszych informacji odnośnie przeglądanego pliku wykonywalnego. Przy użyciu programu odczytamy dokładną wersję pliku, nazwę programu i producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 01.07.2016 17:22

kiedy jes Ljay i lu

  #1 01.07.2016 17:21

kiedy jest master bilders

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.