MiTeC EXE Explorer MiTeC EXE Explorer 2.5.5

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MiTeC EXE Explorer to aplikacja oparta na MiTeC Portable Executable Reader, służąca do odczytywania i wyświetlania właściwości plików wykonywalnych EXE.

Korzystając z tego oprogramowania możemy odczytać wszystkie najważniejsze informacje i parametry pliku wykonywalnego EXE, a także wygodnie przeglądać jego strukturę wewnętrzną. Program odczytuje wszelkie informacje w plikach wykonywalnych typu PE32 (Portable Executable), PE32+ (64-bit) i NE (Windows 3.x) oraz z plików znajdujących się w wirtualnych systemach operacyjnych (VxD).

MiTeC EXE Explorer podaje pełne informacje o wersji pliku wykonywalnego, a także wyświetla jego heksadecymalną zawartość wraz z łańcuchami znaków w Unicode/ASCII. Oprócz tego możemy odczytać struktury metadanych, sekcji, strumieni CLR, wyjątków, jednostek, formularzy, pakietów, flag i innych elementów pliku wykonywalnego.

Oprócz tego posiada wygodną i czytelną przeglądarkę zasobów, która analizuje i wyświetla wszystkie podstawowe typy zasobów, a także generuje szczegółowy raport tekstowy z najważniejszych informacji odnośnie przeglądanego pliku wykonywalnego. Przy użyciu programu odczytamy dokładną wersję pliku, nazwę programu i producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!