MiTeC InfoBar 3.5.0

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

MiTeC InfoBar to wyświetlany w górnej części ekranu pasek narzędziowy, który daje dostęp do informacji o podstawowych parametrach pracy komputera i systemu operacyjnego. Mowa m.in. o temperaturze bazowych podzespołów, stopniu użycia procesora, pamięci RAM itp.

Wraz z programem zintegrowany został zestaw użytecznych podczas codziennej pracy z komputerem narzędzi. Aplikacja daje dostęp do wbudowanego czytnika RSS, informacji o pogodzie, kalendarza, kalkulatora, edytora tekstowego, monitora procesów itp. Wszystkie informacje prezentowane są w czasie rzeczywistym, a dostęp do kolejnych narzędzi można uzyskać albo z menu kontekstowego ukrytego pod gwiazdką w lewym górnym rogu albo za pomocą skrótu klawiszowego.

Skróty te są też problemem w systemach z polskim układem klawiszy - dużo polskich znaków diakrytycznych takich jak "ą" i "ó" są niemożliwe do wprowadzenia, przynajmniej dopóki nie zmieni się skrótów klawiszowych (hotkeys) lub nie wyłączy ich na stałe. Dlatego zaleca się odpowiedni konfigurację przy pierwszym uruchomieniu programu, również w zakresie pożądanego kanału RSS i lokalizacji do odczytu prognozy pogody.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!