r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Miasta przyszłości w SimCity od 15 listopada

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Electronic Arts co chwila aktualizuje SimCity, aby uczynić grę bardziej znośną dla nabywców, firma wypuściła też kilka pomniejszych paczek DLC dla tytułu (ostatnio połączyła siły z Czerwonym Krzyżem, by przekazać mu większość zysków ze sprzedaży dodatku), jednak na większe rozszerzenie kazała nam czekać. Dostaniemy je wreszcie 15 listopada. Wtedy do kupienia będzie zabierające nas w przyszłość Cities of Tomorrow.

Przeniesieni 50 lat do przodu, zyskamy możliwość przeobrażenia swoich metropolii w prawdziwie doskonale funkcjonujące mechanizmy rodem z filmów science-fiction. Dojdzie masa technologicznie zaawansowanych rozwiązań, eksperymentalne opcje zarządzania własnością, będzie trzeba się zastanowić, czy nastawiamy się na gromadzenie pieniędzy i odpuszczamy dobro mieszkańców, czy może inwestujemy w ich zdrowie, ale też wydajemy krocie na utrzymanie czystości. Cena nie jest jeszcze znana.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.