r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mica-Chew 1.0

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Mica-Chew to nastawiona na akcję i widziana z perspektywy pierwszej osoby strategiczna gra 3D reprezentująca gatunek tower defense. Chodzi tutaj o powstrzymanie kolejnych fal wrogów podążających po z góry ustalonym trakcie celem zniszczenia naszej bazy.

Galeria programu

W tym przypadku wcielamy się w dzielnego robota, którego głównym zadaniem jest obrona nowatorskiego źródła energii (w grze: core) niezbędnego do funkcjonowania bazy kosmicznej, w której toczy się akcja gry.

Kluczem do sukcesu jest umiejętne i rozmyślne rozstawianie mechanicznych obrońców. Do dyspozycji oddano nam 3 maszyny: Frank the tank, Bob the assassin i Fred the dps, przy czym każdy z nich dysponuje odmiennymi właściwościami destrukcyjnymi oraz odpornością na konkretne formy ataku. Miejsce ich stacjonowania oraz liczebność będzie zależna od założonej przez nas strategii.

Należy pamiętać, że każdy zabity wróg stanowi dodatkową korzyść w postaci metalowych pozostałości, które starannie kolekcjonowane posłużą nam jako budulec dla kolejnych robotów strażników. Jako że nie można nazbierać części na zapas, swoją armię należy doglądać oraz odbudowywać systematycznie i nieprzerwanie.

Szybkie przebrnięcie przez pierwszą część gry sprawi, iż wyda się ona prosta i łatwa w opanowaniu. Z układu na układ jednak stawiane będą przed graczem coraz trudniejsze wyzwania, którym aby podołać trzeba będzie się mocno nabiegać ;-).

Tytuł cechuje się dobrą oprawą graficzną, a dzięki zręcznie wprowadzonym elementom kombinowania potrafi wciągnąć na dłuższy czas.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.