r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mica-Chew na weekend

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Mica-Chew - nastawioną na akcję i widzianą z perspektywy pierwszej osoby strategiczną grę 3D reprezentującą gatunek tower defense. Chodzi tutaj o powstrzymanie kolejnych fal wrogów podążających po z góry ustalonym trakcie celem zniszczenia naszej bazy.

W tym przypadku wcielamy się w dzielnego robota, którego głównym zadaniem jest obrona nowatorskiego źródła energii (w grze: core) niezbędnego do funkcjonowania bazy kosmicznej, w której toczy się akcja gry.

Kluczem do sukcesu jest umiejętne i rozmyślne rozstawianie mechanicznych obrońców. Do dyspozycji oddano nam 3 maszyny: Frank the tank, Bob the assassin i Fred the dps, przy czym każdy z nich dysponuje odmiennymi właściwościami destrukcyjnymi oraz odpornością na konkretne formy ataku. Miejsce ich stacjonowania oraz liczebność będzie zależna od założonej przez nas strategii.

r   e   k   l   a   m   a

Należy pamiętać, że każdy zabity wróg stanowi dodatkową korzyść w postaci metalowych pozostałości, które starannie kolekcjonowane posłużą nam jako budulec dla kolejnych robotów strażników. Jako że nie można nazbierać części na zapas, swoją armię należy doglądać oraz odbudowywać systematycznie i nieprzerwanie.

Szybkie przebrnięcie przez pierwszą część gry sprawi, iż wyda się ona prosta i łatwa w opanowaniu. Z układu na układ jednak stawiane będą przed graczem coraz trudniejsze wyzwania, którym aby podołać trzeba będzie się mocno nabiegać ;-).

Tytuł cechuje się dobrą oprawą graficzną, a dzięki zręcznie wprowadzonym elementom kombinowania potrafi wciągnąć na dłuższy czas.

Grę Mica-Chew można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Strategiczne.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.