r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft AntiSpyware lepszy od konkurencji

Strona główna Aktualności

Serwis Flexbeta poddał gruntownym testom nowe oprogramowanie Microsoftu do usuwania wszelkiego rodzaju spyware, czyli utrudniających życie programów szpiegujących. Punktem kulminacyjnym testu było krótkie porównanie wyników nowego narzędzia korporacji z jego potencjalnie najgroźniejszymi konkurentami: Ad-Aware 6.0 i SpyBotem.

Po świadomej instalacji na komputerze testowym kilku najpopularniejszych programów spyware rozpoczęto skanowanie programem Microsoftu, który, co należy wziąć pod uwagę, wciąż jest w fazie beta. Następnie w identycznym środowisku uruchamiano skanowania z wykorzystaniem pozostałych narzędzi. Co interesujące, po przeanalizowaniu wyników okazało się, że pomimo statusu beta Microsoft AntiSpyware był w stanie wykryć i skutecznie usunąć znacznie więcej zainfekowanych plików i kluczy rejestru, niż konkurencyjne aplikacje.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami testu, jak również szerszym opisem samego Microsoft AntiSpyware zapraszamy do przeczytania oryginalnego artykułu. Wersję beta programu AntiSpyware pobrać można z polskiej strony Microsoft.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.