r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Expression Media Reader dla Mac

Strona główna Aktualności

W dziale pobrań witryny Microsoft pojawiła się wersja Expression Media Reader dla komputerów Mac. Działa pod Mac OS X w wersji 10.4 i późniejszych, w oparciu o procesory PowerPC i Intel. Wymaga Apple QuickTime 7.1.5.

Expression Media Reader jest bezpłatną przeglądarką katalogów stworzonych w pełnej wersji Expression Media. Umożliwia ona dodatkowo otwieranie katalogów zapisanych w formacie iView Media i MediaPro 1.5, 2.x or 3.x. Posiada także funkcję pokazu slajdów i pozwala na komentowanie oraz ocenianie zawartości katalogów. Dzięki temu użytkownicy, którzy nie posiadają pełnej wersji Expression Media mogą otwierać stworzone w nim katalogi i wykorzystywać je np. do wykonywania prezentacji. Wersja dla Windows dostępna jest w naszym dziale Inne programy multimedialne.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.