r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Flight już dostępny — i to za darmo

Strona główna Aktualności

Po długim okresie przerwy, firma Microsoft powraca wreszcie do tematu latania w przestworzach — tworzona od trzech lat gra Microsoft Flight jest już oto dostępna do pobrania. Darmowa wersja podstawowa produktu oferuje możliwość zwiedzenia Wielkiej Wyspy na Hawajach zza sterów eksperymentalnego samolotu ICON A5.

Jeżeli kogoś wciągnie rozgrywka, nic nie stoi na przeszkodzie, aby za pieniądze poszerzyć horyzonty, doinwestowując w kolejne skrzydłowce oraz lokacje. Microsoft zapowiada plan regularnego wypuszczania nowych dodatków, rozpoczynając od Hawaiian Adventure Pack — z pozostałymi wyspami archipelagu, samolotem Vans RV-6A plus zestawem zadań. To już daje setki kilometrów do oblatania. Do hangaru za dodatkową opłatą można wprowadzić również samoloty Maule M-7-260C i amerykańską wersję P-51 Mustang.

Microsoft liczy na to, że produkt przemówi tak do fanów symulatorów lotniczych, jak i gier zręcznościowych — z uwagi na możliwości zmian w ustawieniach sterowania, ale też realizm ukazania świata oraz zachowania i wyglądu dostępnych w grze maszyn. Martwią jedynie ceny rozszerzeń — od niemal 8 do 15 dolarów za samolot…

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.