Microsoft Health Microsoft Health 1.3.31002.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Microsoft Health to aplikacja dla osób chcących analizować swoje codzienne aktywności fizyczne i tych, którzy planują nieco popracować nad kondycją.

Aby korzystać z programu Microsoft Health, należy założyć konto Microsoft. Po zalogowaniu, podajemy usłudze informacje o wadze i wzroście. W oparciu o te dane, aplikacja wyznacza dzienny cel w postaci liczby kroków do pokonania i kalorii do spalenia. Można je zmienić, dopasowując do swojego planu dnia i możliwości treningowych. Dane są prezentowane w formie czytelnych wykresów, co ułatwia śledzenie własnych nawyków i ewentualne podnoszenie sobie poprzeczki coraz wyżej, wraz z dokonywanymi postępami.

W aplikacji są też dostępne ćwiczenia (wraz z zaleceniami treningowymi) oraz plany treningowe np. dla biegaczy lub rowerzystów.

Za pomocą Microsoft Health możemy też podłączyć jedną z opasek sportowych firmy: pierwszej lub drugiej generacji. Wtedy w programie pojawią się też dane dotyczące jakości naszego snu i bardziej dokładne informacje o codziennych aktywnościach fizycznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!