Microsoft Health Microsoft Health

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Microsoft Health to aplikacja na urządzenia z systemem Windows Phone a osób chcących analizować swoje codzienne aktywności fizyczne.

Aby korzystać z programu Microsoft Health, należy założyć konto Microsoft. Po zalogowaniu, podajemy usłudze podstawowe informacje: o wadze i wzroście. W oparciu o te dane, aplikacja wyznacza dzienny cel w postaci liczby kroków do pokonania i kalorii do spalenia. Można je zmienić, dopasowując do swojego planu dnia i możliwości treningowych. Dane są prezentowane w formie czytelnych wykresów, co ułatwia śledzenie własnych nawyków i ewentualne podnoszenie sobie poprzeczki coraz wyżej, wraz z dokonywanymi postępami. W aplikacji są też dostępne ćwiczenia (wraz z zaleceniami treningowymi) oraz plany treningowe, między innymi dla biegaczy oraz rowerzystów.

Za pomocą Microsoft Health możemy też podłączyć jedną z opasek sportowych firmy: pierwszej lub drugiej generacji. Wtedy w programie pojawią się też dane dotyczące jakości naszego snu i bardziej dokładne informacje o codziennych aktywnościach fizycznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!