Microsoft Health Microsoft Health version 1.3.21021.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Microsoft Health to aplikacja dla osób chcących analizować swoje codzienne aktywności fizyczne, a także dla tych, którzy planują nieco popracować nad kondycją.

Aby korzystać z programu Microsoft Health, należy założyć konto Microsoft. Bez tego usługa nie zadziała, bo dane są na bieżąco zapisywane na naszym profilu i analizowane. Po zalogowaniu, podajemy informacje o aktualnej wadze oraz o wzroście, a na bazie tych danych aplikacja wyznacza dzienny cel w postaci liczby kroków do pokonania i kalorii do spalenia. Cele można zmienić ręcznie, dopasowując je do swojego planu dnia i możliwości treningowych. Dane są prezentowane w formie czytelnych wykresów, co ułatwia śledzenie własnych nawyków i ewentualne podnoszenie sobie poprzeczki.

W aplikacji są też dostępne ćwiczenia (wraz z zaleceniami treningowymi) oraz plany m.in. dla biegaczy i rowerzystów. Z Microsoft Health można zacząć przygodę z regularnymi treningami i zmienić styl życia na zdrowszy.

Za pomocą aplikacji Microsoft Health możemy też podłączyć jedną z opasek sportowych firmy, pierwszej lub drugiej generacji. Wtedy w programie pojawią się też dane dotyczące naszego snu i bardziej dokładne informacje o codziennych aktywnościach fizycznych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!