r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Microsoft Hyperlapse Mobile 1.7.2016.03020

Strona główna Android Grafika i fotografia Nagrywanie wideo

Dzięki aplikacji Microsoft Hyperlapse Mobile możemy w odczuwalny sposób poprawić jakość filmów wideo kręconych za pomocą naszego telefonu. Dzięki przyśpieszeniu i specjalnym algorytmom niweluje drgania spowodowane naszym ruchem.

Aplikacja do poprawnego działania nie wymaga żadnego konta. Zaraz po uruchomieniu wybieramy czy chcemy kręcić za jej pomocą nowy film, czy też przetworzyć już zapisany w pamięci urządzenia. Materiał zostanie odpowiedni przyśpieszony, przepuszczony przez algorytm wyrównujący trajektorie kamery, a także w razie potrzeby poddany renderowaniu, które wzbogaci materiał o dodatkowe klatki.

r   e   k   l   a   m   a

Cały proces jest szybki i już po chwili możemy oglądać efekt naszej pracy oraz działania aplikacji Microsoft Hyperlapse Mobile. Otrzymany materiał zapiszemy w pamięci urządzenia, bądź też udostępnimy innym za pomocą systemowego menu udostępniania.

Microsoft Hyperlapse Mobile dostepny jest za darmo i nie zawiera reklam. Efekt jej pracy jest zadowalający i potrafi zaskoczyć. Aplikacja będzie przydatna zwłaszcza przy dynamicznych wideo kręconych w ruchu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft tworzy własny katalog aplikacji w Google Play. Tylko po co?

25
OPROGRAMOWANIE 19.12.2015 | Łukasz Maślanka

Walka producentów aplikacji o sympatię użytkowników i ich dane czasem nabiera co najmniej dziwnego charakteru. Dobrze widać to dzięki najnowszemu programowi od Microsoftu o nazwie Apps, który właśnie zadebiutował w sklepie Google Play. Apps to program wręcz banalny w swojej prostocie. Jest bowiem listą aplikacji od Microsoftu, które możemy zainstalować na naszym urządzeniu z Androidem. Ujęto na niej zarówno autorskie produkty Microsoftu (jak Office Lens, Arrow Launcher i Hyperlapse), jak też programy stworzone przez innych producentów, które dopiero po jakimś czasie zostały kupione przez…

Microsoft wydaje aplikację Hyperlapse dla Androida i zwiększa wsparcie dla Windows Phone

13
OPROGRAMOWANIE 21.07.2015 | Paweł Piskurewicz

Ponad dwa miesiące od startu publicznych testów beta aplikacji Hyperlapse przyszła pora na oficjalną premierę dla systemu Android. Przy tej okazji poszerzono również listę wspieranych urządzeń z Windows Phone. Aplikacja Microsoft Hyperlapse Mobile ma nam pomóc w odczuwalny sposób poprawić jakość filmów kręconych „z ręki”. Dzięki przyśpieszeniu i specjalnym algorytmom niweluje drgania spowodowane naszym ruchem. Materiał zostanie odpowiednio przyśpieszony, przepuszczony przez algorytm wyrównujący trajektorie kamery, a także w razie potrzeby poddany renderowaniu. Więcej o działaniu tych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.