Microsoft IPsec Diagnostic Tool 1.0

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia diagnostyczne (dla specjalistów IT)
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Narzędzie do identyfikacji typowych problemów w konfiguracji sieci, które w przypadku ich wykrycia sugeruje odpowiednie kroki zaradcze. IPsec Diagnostic Tool przeprowadza między innymi diagnostykę polis IPsec i logów dotyczących IPsec w celu określenia podłoża potencjalnych problemów z IPsec. Co więcej, analizuje też trace połączeń VPN, aktywność klienta NAP, Windows Firewall, aktualizacje GPO oraz zdarzenia związane z systemem oraz komponentami odpowiedzialnymi za obsługę sieci bezprzewodowych. Raport generowany przez narzędzie na podstawie logów zebranych w fazie analitycznej pozwala - jak zapewnia Microsoft - zdiagnozować wszelkie problemy z siecią.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #3 12.05.2017 14:39

Wartościowy program do analizy i zdiagnozowania wszelkich problemów z siecią. Polecany przez wielu specjalistów.

darek719   42 #2 29.10.2015 11:46

dobry program do identyfikacji typowych problemów w konfiguracji sieci! działa całkiem sprawnie.

Autor edytował komentarz.
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #1 02.05.2015 01:20

"Raport [...] podstawie logów zebranych w fazie analitycznej pozwala [...] zdiagnozować wszelkie problemy z siecią." - Wszelkie to może przesada, ale jest dość skuteczny. Polecam